Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'den "Dünya Çiftçiler Günü" mesajı

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Dünya Çiftçiler Günü" dolayısıyla sosyal medya hesabından bir mesaj yayımladı. Bakan Bekir Pakdemirli, ''Emeklerinize minnettarız" dedi.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'den "Dünya Çiftçiler Günü" mesajı

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'den ''Dünya Çiftçiler Günü'' dolayısıyla video mesaj geldi.

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan Pakdemirli şu ifadeleri kullandı:

- Sizin ellerinizde yoğruldu bu bereketli topraklar. Sizinle hayat buldu tarlaya düşen her bir tohum. Durmadınız, çalıştınız. Emeklerinizi alın terinizle harmanladınız. Bu aziz milletin, köklü ve asil tarihinde, daima sizlerin izi oldu. Siz ektiniz, biz doyduk bu zor günlerde. Durmadınız, çalıştınız, emeklerinizi nasırlı ellerinizle harmanladınız. İyi ki varsınız. İyi ki bu topraklara can suyu oldunuz.

- Türkiye tarımını, Avrupa'da birinci sıraya yükselten sizlersiniz. Emeklerinize minnettarız. Bundan sonra da güçlü ve güzel yarınlarımız sizlerin eseri olacak. 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nüzü tebrik ediyor, Ramazan Bayramı’nızı gönülden kutluyorum.

# üretici # Bekir Pakdemirli # Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli # çiftçi # üretim # tarım ve orman bakanlığı # emek # Tarım # Dünya Çiftçiler Günü # 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü