Yürüyüşe diye çıktı iki gündür haber alınamıyor!

Denizli'de ormanlık alana yürüyüş yapmak için giden 37 yaşındaki Süleyman Özsoy'dan 2 gündür haber alınamıyor. İşte detaylar...

Yürüyüşe diye çıktı iki gündür haber alınamıyor!

24 Şubat 2024 Cumartesi günü saat 16.00 sıralarında evinden yürüyüş yapmak için çıkan Pamukkale ilçesinde Kuşpınar Mahallesinde ikamet eden 37 yaşındaki posta çalışanı Süleyman Özsoy'dan haber alınamıyor.

25 Şubat 2024 Pazar günü ormanda yürüyüşe çıkan vatandaşlar, yol kenarında sırt çantası bulduktan sonra özel güvenlik görevlisine teslim etti. Özsoydan’a ait olduğu tespit edilen sırt çantası üzerine aile yakınları polise kayıp başvurusunda bulundu. Çanta içerisinde cep telefonu ve kişisel eşyalar Özsoydan’a ait olması üzerine bölgede arama çalışması başlatıldı.

Çantadan uzak noktada kulaklık bulundu.


Çamlık Orman’ında yürüyüş yolu üzerinde ilk aramada ekipler Özsoydan’a ait olan kablosuz kulaklığını çantadan uzak bir noktada buldu. AFAD, Jandarma, polis, Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ve sivil toplum kuruluşlarının arama kurtarma ekipleri, bölgede Özsoydan'ı bulmak için çalışmalara devam ediyor. Ekipler, havadan dron ve karadan Jandarmanın iz takip köpeğiyle birlikte arama çalışmasını gerçekleştiriyor.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı