Kılıçdaroğlu ile Akşener iftarda bir araya geldi

CHP ile İyi Parti arasında bir görüşme daha yapıldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener iftarda bir araya geldi. Kılıçdaroğlu'nun davetiyle yapılan iftarda, ekonomi ve parlamenter sistem tartışmasının gündeme geldiği öğrenildi. Ortak aday çalışmaları konusunda da istişareler yapıldığı gelen bilgiler arasında...

Kılıçdaroğlu ile Akşener iftarda bir araya geldi

Millet ittifakında ortak aday ve HDP'yi ittifaka dahil etme arayışları sürerken, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener Ankara'da yine bir araya geldi.

Çankaya Belediyesi'nin Ahlatlıbel tesislerindeki iftarda, iki liderin ekonomi, 128 milyar dolar tartışması ve Kovid-19 aşısının tedarikine ilişkin değerlendirme yaptığı öğrenildi.

Habertürk TV'nin haberine göre, görüşmede parlamenter sisteme dönüş de gündeme geldi.

Akşener, iftar daveti nedeniyle Kılıçdaroğlu'na Twitter üzerinden teşekkür etti. Kılıçdaroğlu ise "Meral Hanım'ın Anneler Günü'nü de kutladı. Hayatın manevi zenginlikleri hepimizin olsun" paylaşımı yaptı.

# chp # hdp # İyi Parti # kemal kılıçdaroğlu # ekonomi # twitter # kılıçdaroğlu # millet ittifakı # aşı # meral akşener # CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu # habertürk # Akşener # kovid 19 # HDP ittifak # ittifak # iftar # Çankaya Belediyesi # CHP İyi Parti # ortak aday # 128 milyar dolar # iftar yemeği # parlamenter sistem # Ahlatlıbel