kemal kılıçdaroğlu

Özgür Özel: "O gece Kılıçdaroğlu'nu 5 dakikada bir aradım, ulaşamadım"

Özgür Özel: "O gece Kılıçdaroğlu'nu 5 dakikada bir aradım, ulaşamadım"

15 Temmuz darbe girişiminin 8. yıl dönümünde açıklamalarda bulunan CHP Genel Başkanı Özgür Özel, 'Kılıçdaroğlu'nu 5 dakikada bir aradım ama ulaşamadım.' ifadelerini kullandı.

Özgür Özel
CHP'yi karıştıran 50 vekil iddiası! Kemal Kılıçdaroğlu yalanladı, Vedat Yenerer şahit gösterdi

CHP'yi karıştıran 50 vekil iddiası!

Eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "CHP'deki 50 vekil bana sadık" ifadelerini yalanladı "Böyle bir açıklamam olmadı" dedi. O görüşmeyi yapan ve konuyu gündeme getiren gazeteci Vedat Yenerer, "Erdebil Horasan Alevi Ocakları Başkanı Ali Aker şahidimdir" ifadelerini kullandı.

chp milletvekili
CHP'den Kemal Kılıçdaroğlu ve Tanju Özcan açıklaması

CHP'den açıklama geldi

Eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medyada kendisini eleştiren Bolu Belediye Başkanı CHP'li Tanju Özcan'a tepki gösterdi. "Serseri mayın gibisin. Dengeni yitirmişsin. Cenazeme katılmanı istemiyorum." dedi.

chp tanju özcan
Kılıçdaroğlu’ndan Tanju Özcan’a sert sözler: Aklını başına al…

"Aklını başına al…"

CHP eski Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın “Sen Tanrı mısın, tarikat lideri mi?” sözlerine yanıt verdi.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan chp
CHP'de disiplin krizi: Soluğu Kılıçdaroğlu'nun yanında aldılar

CHP'de disiplin krizi!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)'nin son Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısında, "seçim sürecinde parti aleyhine faaliyet yürüttüğü" iddia edilen 394 partili disipline sevk edildi. Bu kararın ardından disipline sevk edilen partililer, Kılıçdaroğlu'na giderek Özel'i şikayet ettiler.

chp disiplin
Kılıçdaroğlu'ndan yanıtı: "Sana boyatmak için ayakkabılarımı bile vermem"

Kılıçdaroğlu'ndan yanıtı: "Sana boyatmak için ayakkabılarımı bile vermem"

Sinan Oğan'ın 'Kılıçdaroğlu seçimde bana Cumhurbaşkanlığı Yardımcılığı ve 3 Bakanlık teklif etti' açıklamasına Kemal Kılıçdaroğlu'ndan yanıt geldi. Kılıçdaroğlu, 'Sana bırak 3 bakanlık ve Cumhurbaşkanlığı Yardımcılığı vermeyi, boyatmak için ayakkabılarımı bile vermem.' dedi.

Sinan oğan
Kemal Kılıçdaroğlu, Ekrem İmamoğlu ile görüşecek mi? İmamoğlu'ndan da Kılıçdaroğlu'na yanıt geldi

Kemal Kılıçdaroğlu, Ekrem İmamoğlu ile görüşecek mi?

Eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Mansur Yavaş ile akşam yemeğinde buluştu. Kılıçdaroğlu "Türkiye'nin ve bölgenin sorunları var. Oturup konuştuk" dedi. Ekrem İmamoğlu ile de görüşmesi beklenen Kılıçdaroğlu "Haberler asparagas. Ama talep olursa görüşürüz" diye konuştu.

ekrem imamoğlu Mansur Yavaş
CHP'li yöneticiden Kılıçdaroğlu'na teklif iddiası! İşte o iddianın ayrıntıları

CHP'li yöneticiden Kılıçdaroğlu'na teklif iddiası!

CHP'de normalleşme görüşmelerine karşı duran bir yönetici Kemal Kılıçdaroğlu'na "Özel'e karşı İmamoğlu'nu genel başkan yapma" teklifi götürdü. Bu iddiayı partiye yakınlığıyla bilinen gazeteci Barış Terkoğlu gündeme getirdi.

chp ekrem imamoğlu
Kemal Kılıçdaroğlu, Erdoğan-Akşener görüşmesiyle ilgili konuştu

Kemal Kılıçdaroğlu, Erdoğan-Akşener görüşmesiyle ilgili konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eski İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in görüşmesine ilişkin bir açıklama da eski CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’ndan geldi. Kemal Kılıçdaroğlu, görüşme talebinin kimden gittiğinin açıklanması gerektiğini söyledi.

meral akşener cumhurbaşkanı erdoğan
Ekrem İmamoğlu, Kılıçdaroğlu dönemini eleştirdi! İşte İmamoğlu'nun çarpıcı açıklamaları

Ekrem İmamoğlu, Kılıçdaroğlu dönemini eleştirdi!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, başarının değişimle birlikte geldiğini söyledi, Kılıçdaroğlu dönemini eleştirdi. Ekrem İmamoğlu, "Kılıçdaroğlu size kırgın mı?" sorusuna da "Bir kaç kez aradım açmadı, sonra açtı" yanıtını verdi.

ekrem imamoğlu
Kemal Kılılçdaroğlu'ndan dikkat çeken adaylık çıkışı! "Hançerlerini soğutmasınlar" dedi

Kemal Kılılçdaroğlu'ndan dikkat çeken adaylık çıkışı!

CHP'nin devrik genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dikkat çeken açıklamalar yaptı. Kılıçdaroğlu, 14 Mayıs seçimlerinde partisi tarafından zorla Cumhurbaşkanı adayı yapıldığını söyledi. CHP Genel Başkanlığına dönüş için delegeyi işaret ederek, "Elinde hançer olanlar, hançerlerini soğutmasınlar" dedi.

chp
Erdoğan Bayraktar'a hakaret davasında Kemal Kılıçdaroğlu'nun hapsi istendi

Erdoğan Bayraktar'a hakaret davasında Kemal Kılıçdaroğlu'nun hapsi istendi

Eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'a yönelik sözleri nedeniyle yargılandığı davada 2 yıl 4 aya kadar hapsi istendi.

Erdoğan Bayraktar