Fatih Terim yeniden Galatasaray'ın başında antrenmana çıktı

Galatasaray'da iki gün önce yapılan seçimlerde Burak Elmas başkanlığa seçilmişti. Burak Elmas'ın göreve gelmesiyle görevine devam edeceği açıklanan teknik direktör Fatih Terim, yeni sezon öncesi sarı - kırmızılı futbol takımının başında ilk antrenmanına çıktı.

Fatih Terim yeniden Galatasaray'ın başında antrenmana çıktı

Galatasaray'da seçim tamamlanmış, Burak Elmas sarı - kırmızılı kulübün yeni başkanı olmuştu. Burak Elmas dün yaptığı açıklamayla da futbol takımının teknik direktörü olarak Fatih Terim ile yola devam edeceklerini açıklamıştı.

Tecrübeli teknik direktör, yaklaşık bir haftadır Florya Metin Oktay Tesisleri'nde antrenör Selçuk İnan yönetiminde yeni sezon hazırlıklarını sürdüren sarı - kırmızılı ekiple bir araya geldi.

Erken saatlerde tesislere gelen Terim, ilk olarak çalışanlarla selamlaştı. Ardından antrenman sahasına geçen Fatih Terim, futbolcular tarafından alkışlarla karşılandı. Oyuncuların hepsiyle tek tek tokalaşan Terim, "Hayırlı olsun hepimize." ifadesini kullandı.

Fatih Terim, daha sonra antrenörler Selçuk İnan ile Necati Ateş'ten bilgi aldı. Galatasaray'da sözleşmesi sona eren ve yeni sezonda devam etmesi beklenen kaptan Arda Turan da antrenmanı takip etti.

İdmanda sarı - kırmızılı futbolcular güç ve dayanıklılık çalışması gerçekleştirdi.

Öte yandan, tesislerin yakınında bulunan bir evin balkonundan Galatasaraylı bir taraftar Fatih Terim'e, "Hocam, evinize hoş geldiniz" diye seslendi. Terim de bu taraftara el sallayarak karşılık verdi.

spor Galatasaray futbol antrenman Arda Turan fatih terim gs Burak Elmas selçuk inan florya metin oktay tesisleri