Sedat Peker Dubai'den ayrılıyor: İşte Peker'in kaçış planı!

Suç örgütü lideri Sedat Peker bugün saklandığı otelin ortaya çıkması ile yerini değiştireceğini açıklamıştı. Aydınlık Sedat Peker’in kaçış planına ulaştı.

Sedat Peker Dubai'den ayrılıyor: İşte Peker'in kaçış planı!

Suç örgütü lideri Sedat Peker son kaçtığı yerden de ayrılmak zorunda kaldı. Sosyal medyadan yaptığı açıklamada kaldığı otelin tespit edildiğini belirten Peker " uzun bir yolculuk yapacağım. Malum, aileyle yolculuk zor oluyor ama biz her zorlukta olduğu gibi bunların da altından kalkmasını biliriz." dedi. Peker daha önce sözünü ettiği videoların bu durumdan dolayı yayınlanamayacağını söyledi.

Aydınlık’ın edindiği bilgiye göre Sedat Peker 9 Haziran Çarşamba 23.00’da özel bir uçak ile Birleşik Arap Emirliği’nden ayrılacak.

Aydınlık, Sedat Peker’in Dubai'de kaldığı otelin MOSSAD tarafından özel olarak korunduğu, sahibinin de Türk düşmanı olduğunu açıklamıştı.

İşte Sedat Peker’in ayrıldığı otelin detayları Sedat Peker’i saklandığı otelde 7 si yabancı 4’ü Türk 1’i de tercüban olmak üzere 12 kişilik ekip yönetiyordu.

PEKER DUBAİ’YE NASIL GÖTÜRÜLDÜ?

Aydınlık, Sedat Peker’in Türkiye’den çıkışı, uzun süre Balkanlar’da sessizce işlerini yürütmesi, ABD’nin Türkiye operasyonunu hızlandırması sonrası Balkanlar’dan Fas’a, Fas’tan Birleşik Arap Emirlikleri’ne götürülmesinin ve orada video kasetlerle ortaya çıkma sürecinin ayrıntılarına ulaştı. ABD’nin Türkiye planlarına, CIA’nın faaliyetlerine, İsrail gizli servisi MOSSAD Başkanı Yossi Cohen’in “İsrail için Türkiye İran’dan daha büyük tehdit” sözlerine dikkat çeken kaynaklar, Sedat Peker’in kaçış öyküsü ile ilgili şu bilgileri verdiler:

cia türk mossad Birleşik Arap Emirlikleri BAE dubai sedat peker