Nedim Şener'den Özgür Özel'e 'FETÖ' hatırlatması

Gazeteci Nedim Şener, Özgür Özel'in kendisine yönelik FETÖ'cü imasına yanıt verdi. Şener CHP'li Özgür Özel'e 'FETÖ'cülerin davetiyle 2013'te Amerika'ya giden sizdiniz' dedi. Şener Özgür Özel'in tutuklanan FETÖ'cüleri inanç grubu olarak nitelediği görüntüleri paylaştı.

Nedim Şener'den Özgür Özel'e 'FETÖ' hatırlatması

Gazeteci Nedim Şener, CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel'in ''Ah Nedim Ah Sen Fetö ile iş tutan Soyluyla iş tutmaya devam et. Cezaevine dört duvarın ardına koğuş arkadaşın dimdik girdi dimdik çıktı. Oysa sen savruldun savrulmak ne sen zihnen teslim oldun.''Benim cemaatle sorunum yok çocuğumu okullarına yollayabilirim'' ifadeleri kime ait?'' sözlerine yanıt verdi.

Şener, CHP'ye doldurulan FETÖ'cüleri, FETÖ'nün yayın organlarının kapatılmasına karşı yapılan eylemlere verilen desteği hatırlattı. Nedim Şener Özgür Özel'e verdiği cevapta şunları söyledi:

''Benim hiçbir cemaatle meselem olmadı, devletteki çete ile kavgam oldu. Bunu da mahkemede söyledim. Sen ''Hocaefendi ile benim ne sorunum olabilir ki'' yalanını nerenden uydurdun 46’lık Sen beni ''devlete katil'' deyip PKK’nın siyasi ayağından vekil olanla karıştırma.

FETÖ’cülerin davetiyle 2013’te Amerika’ya giden sizdiniz, ATATÜRK’ün kurduğu partiye FETÖ’cü danışmanları dolduran sizsiniz, PKK’nın siyasi ayağı ile iş tutan sizsiniz, dik durmak bir yana FETÖ’nün gazete televizyonlarının bankasının önüne yatan siz siziniz. FETÖ’cülerin peşine ‘inanç grubu cemaat'' diye zıplaya zıplaya peşinde koşan bizzat sendin. Dik duran değil FETÖ’cülerin önüne yatan sendin. Nerede ''hocaefendi'' demişim ıspatla yalancı''e zıplaya zıplaya peşinde koşan bizzat sendin. Dik duran değil FETÖ'cülerin önüne yatan sendin. Nerede ''hocaefendi'' demişim ıspatla yalancı''

fetö atatürk pkk cemaat gazete televizyon soylu nedim şener Özgür Özel çete katil Hocaefendi