börek

10 dakikada böreğiniz hazır! Çayınız demlenene kadar 2 malzemeli lezzet

10 dakikada böreğiniz hazır!

Dışarı da böreğe para vermek yerine evinizde bu lezzete varın! Bir paket milföy bir paket peynirle lezzetin doruklarına çıkın! 10 dakikada hazırlanan börek. Çayınız demlenene kadar hazır!

Anne eli değmiş gibi! Çıtır çıtır kıymalı börek nasıl yapılır?

Anne eli değmiş gibi!

Hemen hemen herkes annesinin el lezzetinden çıkan börekleri bayılarak yer. Sizler için çıtır çıtır olan kıymalı börek tarifini araştırdık. Anne eli değmiş gibi olan bu tarifle 30 dakikada eşsiz kıymalı böreğe ulaşabilirsiniz. İşte çıtır çıtır ses çıkaran kıymalı börek tarifi...

kıyma yemek tarifleri
Nikotin deposu tarif! Patlıcanlı sigara böreği nasıl yapılır?

Nikotin deposu tarif!

Kahvaltıların, beş çayların ve hatta aperatif yemeklerin baş kahramanı olan sigara böreğinin bu tarifiyle sigarayı bırakabilirsiniz. Tam bir nikotin deposu olan bu tarif sayesinde sağlığınızı da koruyabilirsiniz. Peki patlıcanlı sigara böreği nasıl yapılır? İşte yanıtı...

sigara yemek tarifleri
Elazığ'da annelerden öğrencilere sürpriz ikramlık

Elazığ'da annelerden öğrencilere sürpriz ikramlık

Elazığ’da Fırat Üniversitesinde kadın kolları oluşturuldu. Buraya üye anneler, üniversite kütüphanesinde ders çalışan öğrencilere çorba, pasta, börek ve çay ikramında bulundu. Öğrenciler bu ikram sürprizi karşısında oldukça mutlu oldu.

Elazığ öğrenci
Sahurda nasıl beslenmeliyiz? İşte uzmanların uyarıları

Sahurda nasıl beslenmeliyiz? İşte uzmanların uyarıları

Müslümanların en kutsal aylarından biri olan Ramazan ayı geldi. Oruç tutacaklar bu gece itibarıyla ilk sahuru yapacak. Peki yaklaşık 15 saat süreyle oruç tutulacak Ramazan ayını zinde ve sağlıklı geçirmek için nelere dikkat etmek gerekiyor? Sahur sofralarında dikkat etmemiz gerekenler neler? Uzmanlar bu soruların yanıtlarını verdi.

ekmek sahur
''41 kere maaşallah'' şenliği

''41 kere maaşallah'' şenliği

Mersin'e yolunuz düşerse "41 kere maşallah" şenliğine mutlaka katılın. Huriye Kara adlı vatandaş, kendi düzenlediği şenlikte, misafirlerine 41 çeşit ottan yapılan çorba ve börekleri ikram ediyor.

Mersin şenlik