Ben Bu Cihana Sığmazam 4. bölüm fragmanı izle | Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm fragmanı

Ben Bu Cihana Sığmazam 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm fragmanı izleme linki...

Ben Bu Cihana Sığmazam 4. bölüm fragmanı izle | Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm fragmanı

Oktay Kaynarca'nın başrolünde yer aldığı dizi,  ilk bölümü ile 20 Eylül Salı akşamı ATV ekranlarında izleyicilerle buluştu.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM DİZİSİNİN KONUSU NEDİR? 


Köklü ve güçlü    bir aileden gelen Cezayir Türk, devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, yurtdışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu sınır tanımayan doktorlardan Firuze ile tanışır.

Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilmektedir. Firuze'ye aşık olup yeniden bir aile kuran Cezayir, bir süre sonra deşifre olur ve tekrardan hayata, İstanbul'a dönmek zorunda kalır. Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise bambaşka bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.

BEN BU CİHANA SIĞMAZSAM 4. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

# Bir # Ben Bu Cihana Sığmazam # Ben Bu Cihana Sığmazam konusu # Ben Bu Cihana Sığmazam nerede çekiliyor # Ben Bu Cihana Sığmazam fragmanlar