Fatma Girik'in cenaze programı belli oldu

24 Ocak Pazartesi günü hayatını kaybeden Yeşilçam'ın usta isimlerinden Fatma Girik'in cenaze töreninin programı netleşti. Girik'in Bodrumda aile mezarlığına Memduh Ün'ün yanına defnedileceği belirtildi.

Fatma Girik'in cenaze programı belli oldu

Yeşilçam'ın usta isimlerinden sanatçı Fatma Girik, 24 Ocak Pazartesi günü tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti.

Usta sanatçı için düzenlenecek cenaze töreninin programı da belli oldu. Açıklama aile yakını Ahmet Hamdi Gürbüz'den geldi.

Gürbüz, yarın saat 10.00'da Şişli Belediyesi önünde, 11.00'de Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda Fatma Girik'i anma töreni yapılacağını söyledi.

Gürbüz, sanatçının cenaze namazının öğle namazını müteakip Teşvikiye Camisi'nde kılınacağını belirterek, ardından defin için Bodrum'a götürüleceğini kaydetti.

Girik'in Bodrumda aile mezarlığına Memduh Ün'ün yanına defnedileceğini aktaran Gürbüz şu ifadeleri kullandı:

Bu süreçte değerli büyüklerimiz sağ olsun ailenin hep yanında oldu. Özellikle sayın Cumhurbaşkanımıza buradan teşekkür etmek istiyorum. Süreci de yakından takip ediyor ve ne gerekiyorsa aileye her türlü konuda yardım edeceğini ifade etti.

Sanatçı için dün düzenlenmesi planlanan tören, hava koşulları nedeniyle ertelenmişti.

# bodrum # tören # kar # Hava durumu # ocak # cenaze # yeşilçam # Şişli Belediyesi # Fatma Girik # teşvikiye camisi # memduh ün # Ahmet Hamdi Gürbüz