gökçeada

Gökçeada açıklarında Yunan botlarının saldırısına uğrayan balıkçı konuştu

Yunan botlarının saldırısına uğrayan balıkçı konuştu

Çanakkale'nin Gökçeada açıklarında avlanırken Yunan sahil güvenlik unsurlarınca teknesine zarar verilen balıkçı İlker Özdemir, "Kendi karasularımızda avlanırken bu duruma düştük. Bu, kasıtlıydı; öldürmek için yapıldı. Allah korudu." dedi.

yunanistan
Gökçeada'da 4,4 büyüklüğünde deprem oldu

Gökçeada'da 4,4 büyüklüğünde deprem oldu

AFAD sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu, Gökçeada'da 4,4 büyüklüğünde deprem oldu. Depremin oluşumun yerinin derinliği 15,3 kilometre olarak ölçüldü.

deprem AFAD
Bozcaada ve Gökçeada’da Feribot Seferlerine Hava Engeli

Bozcaada ve Gökçeada’da Feribot Seferlerine Hava Engeli

Çanakkale’nin Kuzey Ege Denizi’ndeki Bozcaada ve Gökçeada ilçelerine yapılması planlanan tarifeli tüm feribot seferleri olumsuz hava şartları nedeniyle iptal edildi.

Bozcaada feribot seferleri
Bozcaada ve Gökçeada feribot Seferlerine Fırtına Engeli

Bozcaada ve Gökçeada feribot Seferlerine Fırtına Engeli

Çanakkale'de Geyikli-Bozcaada ve Kabatepe-Gökçeada hatlarında yapılması planlanan bazı feribot seferleri, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.

meteoroloji Bozcaada
Deniz Ulaşımına Fırtına Engeli! Yarın Yapılacak Feribot Seferleri İptal Edildi

Yarın Yapılacak Feribot Seferleri İptal Edildi

Kuzey Ege'de beklenen fırtına deniz ulaşımını da olumsuz etkiledi. Çanakkale'nin Gökçeada ve Bozcaada ilçelerine yarın yapılması beklenen tüm feribot seferleri iptal edildi.

çanakkale
Gökçeada'da orman yangını çıktı! Kontrol altına alınmaya çalışılıyor

Gökçeada'da orman yangını

Çanakkale'nin Gökçeada ilçesinde ormanlık alanda çıkan yangın, havadan ve karadan müdahaleyle kontrol altına alınmaya çalışılıyor.

orman yangını
Gökçeada-Kabatepe feribot seferleri arttırıldı

Gökçeada-Kabatepe feribot seferleri arttırıldı

Çanakkale Boğazı ile adalar hattındaki deniz ulaşımını sağlayan GESTAŞ AŞ, yarın ve 1 Temmuz'da Gökçeada-Kabatepe feribot hattında yapılacak mevcut tarifeye 40 sefer ilave etti.

Kabatepe feribot
İstanbul'a yakın gezilecek yerler: Sardala koyu, Ormanya, Gölcük, Gökçeada, Maşukiye nasıl gidilir?

İstanbul'a yakın hafta sonu gezilecek yerler

İstanbul’da yaşayanların sürekli maruz kaldığı yoğun trafik, kalabalık, gürültü ve hava kirliliği stresi ve tatil ihtiyacını da beraberinde getiriyor. Hafta sonu yakın yerlerde kısa bir tatil yapmak ve kafa dinlemek isteyenler için bu liste tam size göre. İşte İstanbul'a yakın yerler...

sardala koyu ormanya
Gökçeada ve Bozcaada'da seçmenler sandık başında

Türkiye sandık başında

Çanakkale'nin Gökçeada ile Bozcaada ilçelerinde seçmenler Cumhurbaşkanı Seçimi ikinci tur oylaması için sandık başına gitti.

Bozcaada oy verme işlemi
İyi Parti rüşvetten tutuklanan Gökçeada belediye başkanına sahip çıktı

İyi Parti rüşvetten tutuklanan başkana sahip çıktı

Çanakkale'nin Gökçeada ilçesinde yolsuzluk ve rüşvet iddiasıyla düzenlenen operasyonda gözaltına alınan şüphelilerden, Belediye Başkanı Ünal Çetin'in de aralarında olduğu 3'ü tutuklanmıştı. Rüşvetten tutuklanan belediye başkanına ise İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Metin Ergun ise sahip çıktı.

İyi Parti çanakkale
Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin tutuklandı

Gökçeada Belediye Başkanı Çetin tutuklandı

Çanakkale'nin Gökçeada ilçesinde yolsuzluk ve rüşvet iddiasıyla düzenlenen operasyonda gözaltına alınan şüphelilerden, Belediye Başkanı Ünal Çetin'in de aralarında olduğu 3'ü tutuklandı.

Ünal Çetin
Kabatepe-Gökçeada  feribot seferleri iptal mi edildi? Geyikli-Bozcaada feribot seferleri iptal mi edildi?- 20 Ocak Feribot seferleri iptal mi edildi?

Bozcaada ve Gökçeada’ya feribot seferleri iptal edildi

Kabatepe-Gökçeada ve Geyikli-Bozcaada feribot hattında yarın yapılması planlanan seferlerden bazıları iptal edildi. İşte o seferler...

feribot seferleri feribot seferleri iptal edildi