Kendi Düşen Ağlamaz 9. bölüm fragmanı yayınlandı! Nurettin ve Sinem nişanlanabildiler mi ?

Kendi Düşen Ağlamaz 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı ? Nurettin ve Sinem nişanlanabildiler mi ? Kendi Düşen Ağlamaz dizisi hakkında bilgiler. İşte detaylar...

Kendi Düşen Ağlamaz 9. bölüm fragmanı yayınlandı! Nurettin ve Sinem nişanlanabildiler mi ?

Kendi Düşen Ağlamaz 8. bölüm dün akşam yayınlandı. Sevilen dizinin yeni fragmanı paylaşıldı. TRT 1'in yeni yaz dizisi 10 Ağustos Perşembe akşamı yeni bölümüyle ekranlara geldi. Sosyal medya da en çok konuşulan dizilerden olan  Kendi Düşen Ağlamaz dizisi hakkında merak edilenler...

Kendi Düşen Ağlamaz 9. bölüm fragmanı yayınlandı! Nurettin ve Sinem nişanlanabildiler mi ? - Resim : 1

TIKLA İZLE : KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ 9. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Sosyal medya da izleyicilerin merak ettiği bir diğer konu ise 8. bölümün fragmanı yayınlandı mı sorusu oluyor. Fragman yayınlandı. Linke tıklayarak fragmanı seyredebilirsiniz. İyi seyirler!

Kendi Düşen Ağlamaz 9. bölüm fragmanı yayınlandı! Nurettin ve Sinem nişanlanabildiler mi ? - Resim : 2

KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?


Alize adındaki genç bir kızın acı dolu hayatını ve intikam planını merkezine almaktadır. Alize, doğduğu ilk gün annesini kaybetmiş ve babası tarafından yıllarca şımartılarak büyütülmüştür. Güzel bir genç kız olmasına rağmen bencil ve hırslı bir karaktere sahiptir.

Babasının yeniden evlenme kararı alması, Alize'nin delirmesine neden olur ve bu duruma intikam alma kararıyla tepki gösterir. Babasının evlenmesini engellemek adına planlar yapar ve onun karşı çıkacağı biriyle sahte bir evlilik düşüncesini hayata geçirir. Ancak Alize, intikam planını gerçekleştirmek istediği gibi ilerlemeyeceğini keşfeder.

Kendi Düşen Ağlamaz 9. bölüm fragmanı yayınlandı! Nurettin ve Sinem nişanlanabildiler mi ? - Resim : 3


 

# kendi düşen ağlamaz # dizi # yeni bölüm # yeni bölüm fragman