Zaniolo'ya gelen teklifler ve işte Galatasaray'ın Zaniolo kararı!

Galatasaray yeni transfer ettiği oyuncuları maaş yükü fazla olması sebebi ile elinden oyuncu çıkarmak zorunda. Bunların başındada Zaniolo geliyor.Zaniolo şubat ayında Roma'dan bonuslar hariç 15 milyon euroya alınmıştı.Sarı-kırmızılılar Zaniolo'yu en geç 10 gün içinde satmayı planlıyor.İşte detaylar

Zaniolo'ya gelen teklifler ve işte Galatasaray'ın Zaniolo kararı!
Nicolo Zaniolo

Galatasaray yeni transfer ettiği oyuncuları maaş yükü fazla olması sebebi ile elinden oyuncu çıkarmak zorunda. Bunların başında da Zaniolo geliyor.Zaniolo şubat ayında Roma'dan bonuslar hariç 15 milyon euroya alınmıştı.Sarı-kırmızılılar Zaniolo'yu en geç 10 gün içinde satmayı planlıyor

                        ZANİOLO'YA GELEN TEKLİFLER VE İŞTE GALATASARAY'IN KARARI

Sarı kırmızılı yöneticiler İtalyan futbolcunun menajeri ile görüşüp, bugüne dek gelen transfer tekliflerini iletmesini istedi. İtalya’dan Juventus’un uzun süredir istediği, İngiltere, Rusya ve Suudi Arabistan kulüplerinin de ilgilendiği Zaniolo için en yüksek teklifler Zenit ve Aston Villa’dan geldi.

Zaniolo'ya gelen teklifler ve işte Galatasaray'ın Zaniolo kararı! - Resim : 1

                                                 ZENİT 30 MİLYON EURO ÖNERDİ

Rus ekibi Zenit, bonservis için Galatasaray’a 30 milyon Euro, Zaniolo’ya da yılda net 5 milyon euro önerdi. Ancak İtalyan futbolcu Rusya Ligi’nde oynamaya soğuk baktığı için bu teklif şimdilik beklemeye alındı. Geçmişte Roma’da görev yaptığı dönemde Zaniolo’nun Transfer edilmesini sağlayan Aston Villa Sportif Direktörü Monchi, futbolcuyu yeni kulübüne de götürmek istiyor.

                                            ASTON VİLLA'NIN TEKLİFİ BEĞENİLMEDİ

Aston Villa, Zaniolo’ya yıllık 3 milyon euro, Galatasaray’a da bir yıl için 5 milyon euro kiralama bedeli ve beğenildiği takdirde sezon sonu 25 milyon euro satın alma opsiyonu içeren bir teklif paketi sundu. Bonservis için net 30 milyon euro isteyen Galatasaray cephesi bu öneriyi kabul etmedi. Sarı kırmızılılar kiralama tekliflerine, sözleşmeye ‘zorunlu satın alma opsiyonu’ konursa onay verecek.

                                                         12 MAÇTA 5 GOL ATTI

Zaniolo’nun, transferle ilgili olarak menajerine, “Galatasaray’ın isteklerini karşılayacak kulüplerle masaya oturalım” dediği öğrenildi. İtalyan yıldızın en geç 10 gün içinde ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Geçtiğimiz şubat ayında 15 milyon euro’ya alınan Zaniolo, sarı kırmızılı formayla oynadığı 12 resmi karşılaşmada 5 gol, 1 asist kaydetti.

# Nicolo Zaniolo # Galatasaray # Zenit # aston villa