numan kurtulmuş

Özdağ'ın Kutulmuş yalanını arşiv ortaya çıkardı! İşte Özdağ'ın sığınmacı yalanı

Özdağ'ın Kutulmuş yalanını arşiv ortaya çıkardı!

Cumhubaşkanı Seçimi'nin ikinci turunda Kılıçdaroğlu'nu destekleyeceğini açıklayan Ümit Özdağ, Cumhur İttifakı ile yaptığı görüşmelerde Numan Kurtulmuş'un anlattıklarının sığınmacıların vatanlarına dönmesini içermediğini belirtti. Kurtulmuş, Özdağ'ın ifadelerinin gerçek dışı olduğunu söyledi.

ümit özdağ
Özdağ ve Kurtulmuş ikinci tur öncesi görüştü

Özdağ ve Kurtulmuş görüştü

AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ile görüştü. Görüşmenin ardından yapılan açıklamada terörle mücadele ve sığınmacı konusunun ele alındığı belirtildi.

ümit özdağ ak parti
Numan Kurtulmuş Vatan Partisi'nin açıklamasını ziyaret etti

Kurtulmuş'tan Vatan Partisi'nin açıklamasına ziyaret

Vatan Partisi İstanbul İl Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Seçiminin ikinci turunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a oy verme çağrısında bulundu. AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a oy verme çağrısında bulunan Vatan Partisi üyelerini ziyaret etti.

vatan partisi erdoğan
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'dan dikkat çeken CHP yorumu

AK Parti'den dikkat çeken CHP yorumu

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, seçim sonrası CHP içindeki karışıklıkları değerlendirdi. Başarısızlığın istifa eden CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel'in üzerine yıkıldığını söyledi. "Kabak bir kişinin başına patladı" ifadelerini kullandı.

ak parti chp
AK Parti'den Muharrem İnce açıklaması

AK Parti'den Muharrem İnce açıklaması

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin istifası, gündemdeki yerini koruyor. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Muharem İnce’ye kurulan kumpasın faili FETÖ ve ABD’dir” dedi, ABD’nin başından beri seçime müdahale ettiğini söyledi.

muharrem ince kemal kılıçdaroğlu
Numan Kurtulmuş kimdir? Numan Kurtulmuş kaç yaşında? Nereli?

Numan Kurtulmuş kimdir?

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti'nin İstanbul 3. bölge 1. sıra milletvekili adayı oldu. Peki AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Numan Kurtulmuş kimdir? Numan Kurtulmuş kaç yaşında, nereli?

istanbul ak parti
Perinçek'ten “Bağımsız Filistin” için eylem çağrısı

Perinçek'ten “Filistin” için eylem çağrısı

İsrail polisleri, Mescid-i Aksa’da sabah namazının kılan gruba ses bombası ve kauçuk kaplı mermiyle müdahale etti sonra da copla saldırdı. AK Parti hükümeti saldırıyı kınamakla yetinirken Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek “Bağımsız Filistin” için eylem çağrısı yaptı.

Doğu Perinçek vatan partisi
Erdoğan'dan ABD büyükelçisine tepki: "Bizim kapılar kapandı ona"

Erdoğan'dan ABD büyükelçisine tepki

Meclis'teki partilerle birlikte AK Parti de Finlandiya'nın NATO üyeliğine onay verirken Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, ABD büyükelçisine kapıların kapalı olduğunu ifade etti. Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nu ziyaret eden Flake'e tepki gösterdi. Ancak Flake, 20 Mart'ta Kurtulmuş ile de görüşme yapmıştı.

tayyip erdoğan Jeff Flake
Kurtulmuş'tan ittifak açıklaması: "Ortak koalisyon metnimiz yok"

Kurtulmuş'tan ittifak açıklaması

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Yeniden Refah, HÜDA PAR, ANAP ve DSP ile ittifak konusunda açıklamalar yaptı. Kurtulmuş, “Yeniden Refah Partisi ve HÜDA PAR ile görüşmeler sürüyor. Yine kendi kimlikleri olacak, ortak hedefler ile bir araya geleceğiz.” Dedi

ak parti Yeniden Refah Partisi
AK Parti'den HÜDA PAR ziyareti sonrası ilk açıklama

AK Parti'den HÜDA PAR açıklaması

AK Parti 14 Mayıs'ta yapılacak seçimler için temaslarını sürdürüyor. Ak Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş başkanlığındaki heyet, HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu ile bir araya geldi. Bir saat süren görüşme sonrası kamera karşısına geçen iki isim açıklama yaptı.

ak parti hüda par
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş' dan Rusya'nın Ukrayna operasyonuyla ilgili dikkat çeken tespit

''Savaş Rusya ile ABD ve Batı arasındadır''

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Rusya'nın Ukrayna operasyonuyla ilgili dikkat çeken tespitte bulundu. Operasyonun bir yılı aştığını hatırlatan Kurtulmuş, "Bu savaş sadece iki ülke arasında savaş değil, Rusya'yla ABD ve Batı arasındadır.” dedi.

ak parti rusya
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'dan Suriye ile nornalleşme açıklaması

AK Parti: "Süratle normalleşme süreci tamamlanmalı"

Türkiye-Suriye arasındaki normalleşme sürecine ilişkin diplomatik temaslar hareketlendi. Süreçle ilgili açıklama yapan AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Suriye, Irak ve İran'ın toprak bütünlüğü açısından normalleşmeye işaret etti.

suriye ak parti