yılbaşı

İzmir'de Yılbaşında Asayiş Denetimleri Yapıldı

İzmir'de Yılbaşında Asayiş Denetimleri Yapıldı

İzmir'de yılbaşı akşamı 8 binden fazla emniyet personeli görev yaptı. İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yılbaşında asayiş ve güvenliği sağlamak amacıyla 781 noktada gece boyunca denetim yaptı.

izmir Denetim
Antalya'da Yılbaşı Rekoru

Antalya'da Yılbaşı Rekoru

Antalya’da yılbaşı hareketliliği yaşanıyor. Kente 29 Aralık’ta hava yoluyla 17 bin 322, 30 Aralık’ta ise 20 bin 20 giriş oldu. Bu girişler, tarihin en iyi yıl sonu günlük girişi olarak kayıtlara geçti.

antalya turizm
Yılbaşı Önlemleri Tamamlandı! İstanbul'da Önemli Yerlere Bariyerler Koyuldu

Yılbaşı Önlemleri Tamamlandı!

Türkiye’nin 2024’ü güvenli ve huzur içinde karşılaması için tüm önlemler alındı. Özellikle İstanbul’un yoğun noktalarından biri olan Taksim Meydanı ve çevresine yılbaşı tedbirleri kapsamında bariyerler konuldu.

istanbul yeni yıl
Büyük İkramiye 400 Milyon Lira! Büyük İkramiye Nasıl Dağıtılacak?

Büyük İkramiye 400 Milyon Lira!

Yılbaşının en merak edileni milli piyangonun büyük ikramiye çekilişi. Bu sene şanslısına 400 milyon kazandıracak. Peki büyük ikramiye nasıl verilecek? Bilet satışları ne durumda? İzmir Milli Piyangocular Esnaf Odası Başkanı Paşa Çakmak bu sorularımıza yanıt verdi.

milli piyango büyük ikramiye
Yılbaşında İstanbul'da Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak

Yılbaşında İstanbul'da Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak

İstanbul Valiliği, yılbaşı tedbirleri çerçevesinde bazı ilçelerde geçici olarak trafiğe kapatılacak cadde ve sokakları açıkladı.

İstanbul Yılbaşına Hazır! Vali Gül Açıkladı

İstanbul Yılbaşına Hazır

İstanbul Valisi Davut Gül, kentte yılbaşında 55 bin 556 polis, 5 bin 996 jandarma ve 231 sahil güvenlik personelinin sahada görev yapacağını söyledi.

istanbul Davut Gül
Metro İstanbul'dan Yılbaşı İçin Sefer Düzenlemesi

Metro İstanbul'dan Yılbaşı İçin Sefer Düzenlemesi

Metro İstanbul, kentte yılbaşı gecesinde bazı metro, tramvay ve füniküler hatlarının gece saatlerinde de çalışacağını duyurdu.

Metro İstanbul
Dünya 2024'e  Adana 2025'e Giriyor

Dünya 2024'e Adana 2025'e Giriyor

Tüm dünya 2024'e hazırlık yaparken Adana'da ise 2025 süslemeleri dikkat çekti. Seyhan ilçesindeki İstasyon Meydanı'na "2025" yazısı konuldu. Adana , geçen yıl da 2023'e hazırlık yapılırken, 2024 süslemelerini kullanmıştı.

adana
Yılbaşı Sofrası Ateş Pahası! İşte 4 Kişilik Ailenin Yılbaşı Sofrası Maliyeti

Yılbaşı Sofrası Ateş Pahası!

Yeni yıla sayılı günler kaldı. Çarşıda pazarda yüzler asık. Çünkü her şey ateş pahası. Ulusal Muhabiri Şevval İskender ve Kameraman Çağdaş Özkaya, İstanbul Emniönü'ne gitti ve bir ailenin evde yılbaşı içi harcayacağı en düşük rakamı çıkardı.

yılbaşı sofrası
Yılbaşı Sofrası Kurmak Hayal Oldu

Yılbaşı Sofrası Kurmak Hayal Oldu

Yeni yıla sayılı günler kaldı. Ama çarşıda pazarda yüzler asık. Yılbaşı alışverişi için çarşıya çıkan vatandaş ürünlere uzaktan bakıyor. Arkadaşımız Şevval İskender, bir yılbaşı sofrasının maaliyetini hesapladı. Ve maalesef yılbaşını evde kutlamanın maliyeti bile bin TL'yi aşıyor.

Yılbaşında Evde Oturacaklara Büyük Hizmet! Yılbaşında Hangi Kanalda Ne Var? Hangi Ünlü Hangi Kanalda?

Yılbaşında Hangi Kanalda Ne Var? Hangi Ünlü Hangi Kanalda?

2023'ü geride bırakıp 2024'e yelken açacağımız yılbaşında, dışarı çıkamayanlar için televizyonda yine birbirinden eğlenceli programlar var. İşte 31 Aralık 2023 Pazar yılbaşı günü TV yayın akışı...

Yılbaşı Özel Eğlence O Ses Türkiye Yılbaşı Özel
Yılbaşında İstanbul'a Kar Yağacak Mı? Uzman İsim Açıkladı...

Yılbaşında İstanbul'a Kar Yağacak Mı? Uzman İsim Açıkladı...

Yılbaşı için planlar yapılırken İstanbul'a kar yağıp yağmayacağı en çok merak edilen konuların başında geliyor. CNN Türk Meteoroloji Danışmanı Prof. Dr. Orhan Şen, İstanbul'da perşembe günü için kritik bir uyarıda bulundu. Peki İstanbul'a yılbaşında kar yağacak mı? İşte ayrıntılar...

istanbul kar yağışı