CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu oyunu kullandı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu oyunu Ankara'da kullandı. Arjantin İlkokulu'nda oyunu kullanan Kılıçdaroğlu açıklamalarda bulundu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu oyunu kullandı

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ve oğlu Kerem Kılıçdaroğlu ile birlikte oy kullandı.

Ankara Çankaya İlçesi'ndeki Çukurambar Arjantin İlköğretim Okulu'nda oyunu kullandıktan sonra basın mensuplarına kısa bir açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu, "Bu seçimler, demokrasimiz, Cumhuriyetimiz, çocuklarımız, geleceğimiz için çok önemli seçimler. Geldik oyumuzu kullandık hayırlı uğurlu olsun. Bu ülke hepimizin ülkesi ve bu ülkede hepimiz barış huzur içinde yaşamak istiyoruz. Kimden gelirse gelsin teröre karşı olduğumuzu amacı ne olursa karşı olduğumuzu her ortamda dile getirdik." dedi.

Kılıçdaroğlu, "Kimden gelirse gelsin teröre karşı olduğumuzu amacı ne olursa karşı olduğumuzu her ortamda dile getirdik. Bu ülkede huzur ve refah istiyoruz. Bu ülkede birlikte kardeşçe yaşamak istiyoruz. Bu ülkede anneler çocuklarını huzur içinde okula göndersinler bunu istiyoruz. Bu ülke hepimizin ülkesi ve bu ülkede hepimiz barış huzur içinde yaşamak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu, daha sonra okulun karşısındaki taksi durağını ziyaret etti.

# chp # 1 kasım seçimleri # kemal kılıçdaroğlu