çıkış yolu

"Türk bayrağı üreticilerin bayrağı" - Çıkış Yolu - 2 Mayıs 2023 - Doğu Perinçek

Çıkış Yolu - 2 Mayıs 2023

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Ulusal Kanal ekranlarında Çıkış Yolu programında Türkiye'nin rotasını çizdi. Perinçek, "Türk bayrağı üreticilerin bayrağıdır, dolar borsa komisyoncularının bayrağı değil" ifadelerini kullandı.

Doğu Perinçek vatan partisi
Çıkış Yolu - 18 Nisan 2023 - Doğu Perinçek - Ulusal Kanal

Çıkış Yolu - 18 Nisan 2023

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, partisinin genç milletvekili adaylarının sorularını yanıtladı. Perinçek, Vatan Partisi'nin dönemin gençlik önderleri tarafından kurulduğunu belirtti. Perinçek, devrim dönemlerinde gençlerin önemine vurgu yaptı.

Doğu Perinçek vatan partisi
Perinçek Çıkış Yolu programında gündemi değerlendirdi

Perinçek: "AK Parti ABD'den korktu"

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek Çıkış Yolu programında gündemi değerlendirdi. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile yaptıkları görüşmeyi anlatan Perinçek AK Parti'nin ABD'den korktuğu için Vatan Partisi'nin zorluklara karşı mücadele önerisini reddettiğini kaydetti

vatan partisi Doğu Perinçek
Çıkış Yolu - 11 Nisan 2023 - Doğu Perinçek

Çıkış Yolu - 11 Nisan 2023

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Çıkış Yolu programında Vatan Partisi'nin ve ittifakların aday listelerini değerlendirdi.

Doğu Perinçek vatan partisi
Akaryakıt işletmecileri dertlerini Perinçek'e anlattı

Akaryakıt işletmecileri dertlerini Perinçek'e anlattı

Dağıtım şirketlerinin “sahte faturaları” nedeniyle işyerleri mühürlenen akaryakıt istasyonu işletmecileri, çözüm bekliyor. İşletmeciler, Cumhurbaşkanı adayı Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ile Çıkış yolu programında buluştu. Mağduriyetlerini ve taleplerini dile getirdi.

vatan partisi Doğu Perinçek
Perinçek hükümet formülünü açıkladı

Perinçek hükümet formülünü açıkladı

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek Çıkış Yolu programında yeni sürece girildiğini, yeni sürece de eski sistemle yanıt verilemeyeceğini açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye seslenen Perinçek Türkiye'nin önündeki hükümet formülünü açıkladı.

vatan partisi Doğu Perinçek
Çıkış Yolu - 28 Şubat 2023 - Doğu Perinçek - Yakup Aslan - İsmet Özçelik

Çıkış Yolu - 28 Şubat 2023

Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek, Çıkış Yolu programında gündemi değerlendirdi. Geçtiğimiz günlerde tribünlerde yaşanan "Hükümet istifa" eylemi ile ilgili konuşan Perinçek, bu durumun seçimleri etkileyecek bir halk hareketi projesi olduğuna dikkat çekti.

Doğu Perinçek
"Devletin bütün gücünü kucaklayıp seferber edecek hükümete ihtiyaç var" | Çıkış Yolu - Doğu Perinçek - Kadir Canpolat

"Devletin bütün gücünü kucaklayıp seferber edecek hükümete ihtiyaç var" | Çıkış Yolu - Doğu Perinçek

Vatan Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Dr. Doğu Perinçek ve Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat , Ulusal Kanal'da Türkiye'nin gündemini değerlendirdi.

Doğu Perinçek Kadir Canpolat
Doğu Perinçek Altılı Masa'nın ortak mutabakat metninde PKK'nın terör örgütü olduğunu içeren bir cümle geçmediğini söyledi

Perinçek: "Bu program PKK'yı hükümete alır"

Vatan Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Dr. Doğu Perinçek Altılı Masa'nın ortak yayınladığı metni değerlendirdi. Perinçek metnin içerisinde PKK adının anılmadığını vurguladı.

Doğu Perinçek Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek
Vatan Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Doğu Perinçek seçimlere ilişkin önemli açıklamalarda bulundu

"Altılı Masa emperyalizmin ideolojisinde buluşuyor"

Vatan Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Doğu Perinçek, gündemle ilgili önemli açıklamalar yaptı. Altılı Masa'nın mutabakat metnini değerlendiren Perinçek, Batı emperyalizminin ideolojisinde buluşulduğuna dikkat çekti.

vatan partisi Doğu Perinçek
Doğu Perinçek: "NATO bizi yoksullaştıran sistemin sopasıdır."

Doğu Perinçek: "NATO bizi yoksullaştıran sistemin sopasıdır."

Vatan Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Dr. Doğu Perinçek Çıkış Yolu NATO hakkında konuştu.

Doğu Perinçek
4 bin akaryakıt istasyonu neden mühürleniyor?

4 bin akaryakıt istasyonu neden mühürleniyor?

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ve İş İnsanı Mert Ali Öztürk son zamanlarda ortaya çıkan petrol istasyonlarının mühürlenmesi sorununu değerlendirdi. Perinçek , mühürlenerek kapatılan istasyonlarla ilgili olarak "Bu hukuken mantıksız, hukuğa uyan yanı olmayan bir karar." dedi.

petrol istasyonları Doğu Perinçek