kongre

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu genel başkanlıktan çekilecek mi?

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu genel başkanlıktan çekilecek mi?

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu siyaseti bırakacak mı? Temel Karamollaoğlu sağlık problemleri yüzünden genel başkanlıktan çekilecek mi? İşte detaylar...

saadet partisi Temel Karamollaoğlu
İYİ Parti'de Olağanüstü Kurultay ve Akşener'in veda konuşması

İYİ Parti'de Olağanüstü Kurultay ve Akşener'in veda konuşması

İyi Parti 5’inci Olağanüstü Kurultayı yapıldı. Genel başkanlık koltuğunu bırakan Meral Akşener, “Emaneti devretme günü” diyerek son konuşmasını yaptı. Akşener, aldığı kararlardan pişman olmadığını söyledi. Kurultayda genel başkanlık için 4 isim yarıştı.

iyi parti haberleri Meral Akşaner
İYİ Parti'de kongre krizi! Kongreye İYİ Parti üyeleri katılamayacak

İYİ Parti'de kongre krizi!

İYİ Parti kongresine yalnızca delegeler, il-ilçe başkanları ve önceki dönem milletvekilleri katılabilecek. İYİ Parti Hukuk ve Seçim İşleri Başkanı Hakan Şeref Olgun, kararın alındığı toplantıya katılan genel başkan adaylarının temsilcilerindan itiraz gelmediğini açıkladı.

İyi Parti son dakika
İyi Parti'de olağanüstü kongre tartışmaları derinleşiyor!

İyi Parti'de olağanüstü kongre tartışmaları derinleşiyor!

İyi Parti tartışmalarla olağanüstü kongreye gidiyor. İyi Parti'de Bir grup Meral Akşener'i kongreyi iptal etmek için ikna turuna başlasa da genel başkanlığa aday olan isimler değişim çabası içinde...

iyi partili meral akşener
İyi Parti'de kongre iptal edildi iddiası! Adaylardan tepki geldi

İyi Parti'de kongre iptal edildi iddiası! Adaylardan tepki geldi

Olağanüstü kongreyi toplamaya hazırlanan İyi Parti'de son günlerde, kurultayın iptal edilerek Akşener'in genel başkanlığa devam edeceği yönünde iddialar gündeme geldi. Bazı milletvekillerinin de Akşener'i ziyaret ederek genel başkanlığa devam etmesini istedikleri öne sürüldü.

İyi Parti
İYİ Parti'den sonra DEVA Partisi de kongre kararı aldı!

İYİ Parti'den sonra DEVA Partisi de kongre kararı aldı!

31 Mart 2024 yerel seçimlerinin ardından proje partilerde çözülme başladı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Olağanüstü Kongre kararının ardından DEVA Partisi de kongre kararı aldı.

iyi partili deva partisi
CHP İl Kongresi'nde Gergin Anlar! Cemal Canpolat'tan Liyakatsizlik İtirafı

CHP İl Kongresi'nde Gergin Anlar!

CHP İstanbul İl Kongresi tamamlandı. Seçimi İmamoğlu’nun da desteklediği Özgür Çelik kazandı. Nabzın yüksek olduğu kongrede Genel Merkez’in adayı Cemal Canpolat’ın itiraf niteliğindeki sözleri dikkat çekti.

chp istanbul
AK Parti’nin MKYK Üyeleri Belli Oldu: O İsimler Listede Yok

AK Parti’nin MKYK Üyeleri Belli Oldu: O İsimler Listede Yok

AK Parti Olağanüstü Kongresi’nde seçilecek Merkez Karar ve Yönetim Kurulu listesi belli oldu. 75 kişilik MKYK’da 49 isim listede yer almadı. Bir önceki MKYK’da yer alan 26 isim yerini korudu.

ak parti AK Parti MKYK
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Emeklilere Müjde

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Emeklilere Müjde

AK Parti'nin 4. Olağanüstü Büyük Kongresi'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan emeklilere de müjdeyi verdi. ''Son 21 yıldır enflasyona ezdirmediğimiz işçi, memur ve emeklilerimize inşallah önümüzdeki dönemde yeni müjdeler vermeye devam edeceğiz.'' dedi.

ak parti ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan: ''Terörü Kaynağında Kurutma Stratejimizi Kararlılıkla Uygulayacağız!''

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Teröre Dair Açıklamalar

AK Parti'nin 4. Olağanüstü Büyük Kongresi'nde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, terörle mücadelede kararlılık vurgusu yaptı. Erdoğan, ''Aba altından sopa gösterenlere prim vermiyoruz. Terör örgütlerini kullanarak bizi köşeye sıkıştırmaya çalışanlara boyun eğmiyoruz.'' dedi.

ak parti terör
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İsrail Hakkında Açıklama: ''Tüm Tarafları İtidale Davet Ediyoruz!''

''Tüm Tarafları İtidale Davet Ediyoruz!''

Hamas'ın silahlı kanadı Izzeddin Kassam, İsrail'e karşı 'Aksa Tufanı' isimli bir operasyon başlattığını duyurdu. Son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Operasyonun ilk aşamasında 5 bin roket ve havan topu fırlatıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise kongrede konuya dair şu ifadeleri kullandı.

ak parti recep tayyip erdoğan
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kongrede Konuştu! “Bugün Çok Özel Bir Gün. Bugün Türkiye Yüzyılı İçin İstisnai Bir Gün''

“Bugün Çok Özel Bir Gün. Bugün Türkiye Yüzyılı İçin İstisnai Bir Gün''

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Terör örgütlerini kullanarak bizi köşeye sıkıştırmaya çalışanlara boyun eğemiyoruz. Türkiye'nin çıkarları ve güvenliği gerektiriyorsa ne pahasına olursa olsun onu yapmaktan asla geri durmuyoruz” dedi.

AKP recep tayyip erdoğan