ulaşım

Büyükşehirde ulaşım ücretlerine Yüzde 53.82 zam!

Büyükşehirde ulaşım ücretlerine Yüzde 53.82 zam!

Yüksek enflasyon ve düşen alım gücü nedeniyle zorlanan vatandaşların durumu, ulaşıma gelen zamla daha da kötüleşti. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, artan akaryakıt giderleri ve çalışan ücretlerini gerekçe göstererek toplu taşımaya yüzde 53,82 oranında zam yaptı.

kocaeli zam
Bursa'da 1 Mayıs sebebiyle bazı yollar trafiğe kapalı olacak!

Bursa'da 1 Mayıs sebebiyle bazı yollar trafiğe kapalı olacak!

1 Mayıs İşçi Bayramı sebebiyle Bursa İl Emniyet Müdürlüğünden açıklama geldi. Bazı yollar 1 Mayıs yürüyüşünden dolayı kapalı olacak. İşte detaylar...

bursa kara yolları
Bayramda İstanbul'da ulaşım ücretsiz mi? İBB'den açıklama!

Bayramda İstanbul'da ulaşım ücretsiz mi? İBB'den açıklama!

Ramazan bayramında kimler toplu taşımalardan ücretsiz faydalanacak? Detaylar açıklamada...

ibb ramazan bayramı
CHP'li Belediye İstanbul'da Suya Yüzde 500 Zam Yaptı! 4,5 Yılda 4 Liradan 23,72 Liraya Çıktı

CHP'li Belediye İstanbul'da Suya Yüzde 500 Zam Yaptı!

İBB Meclisi'nin Saraçhane'deki birleşiminde söz alan İBB Tarife Komisyonu Başkanı Hidayet Erdöl, İBB yönetiminin İstanbul'da 4,5 yılda suya yüzde 500, ulaşıma yüzde 476, otoparka ise 10 katı zam yaptığını söyledi. Erdöl, İmamoğlu'nun ulaşım, otopark ve su fiyatlarıyla ilgili vaatlerine değindi.

ibb su
İstanbul'da Ulaşım Krizi Çözülemiyor! Otobüsler Dolu Geldi Metrobüs Duraklarında Kuyruklar Oluştu

İstanbul'da Ulaşım Krizi Çözülemiyor!

İstanbullunun toplu ulaşım krizi bitmek bilmiyor. Sabah saatlerinden işe, okula gitmek için metrobüsün yolunu tutan vatandaşlar gelen otobüslerin dolu olması nedeniyle araçlara binemedi. Metrobüs duraklarında uzun kuyruklar oluştu.

istanbul
Ankara'da Ulaşım Krizi Nasıl Çözülür?

Ankara'da Ulaşım Krizi Nasıl Çözülür?

Ankara’da ulaşım büyük bir sorun haline geldi. Tüketici Hakları Derneği ise çözüm önerilerini sıraladı. Dernek, Ankara Büyükşehir Belediyesi önünde açıklama yaptı. Kalıcı çözüm için kamulaştırılma yapılması gerektiği belirtildi.

ankara zam
Ankara'da Ücretsiz Toplu Taşıma Gerilimi Sürüyor! Son Karar Ne?

Ankara'da Ücretsiz Toplu Taşıma Gerilimi Sürüyor

Tüm Özel Halk Otobüsleri Kooperatifleri Birliği Genel Başkanı Kurtuluş Kara, “Tüm ücretsizler eski düzendeki gibi geçerli olacak” dedi. Ankara'da ücretsiz toplu taşıma gerilimi sürüyor.

ankara zam
Ankara'da ulaşımda kritik karar

Ankara'da ulaşımda kritik karar

Artan akaryakıt fiyatları karşısında Ankara'da şoför esnafından kritik bir adım geldi. Ankara'da Özel Halk Otobüsleri'nde ücretsiz taşıma dönemi bitiyor. Başkent'te hizmet veren yaklaşık 800 halk otobüsü 20 Eylül Çarşamba gününden itibaren ücretsiz yolcu taşımaya son vereceğini duyurdu.

Otobüs Halk otobüsü
İstanbul'da ulaşım ücretsiz! İstanbul için alınan karar ne? Ne zaman ulaşım ücretsiz olacak? İşte ayrıntılar...

İstanbul için alınan karar ne? Ne zaman ulaşım ücretsiz olacak?

11 Eylül'de okullar açılıyor. Okulların açılmasıyla ilgili İstanbul Valiliği ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi açıklama yaptı. Pazartesi günü için alınan toplu ulaşım kararı kamuoyuyla paylaşıldı.

istanbul iett
Dikkat: Sel sonrası İstanbul'da bazı metro seferleri yapılamıyor... Kapatılan istasyonlar hangileri? Metro İstanbul açıkladı

Kapatılan istasyonlar hangileri? Metro İstanbul açıkladı

İstanbul'u etkisi altına alan sağanak yağış hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Ulaşımda da aksamaların olduğu İstanbul'da Metro İstanbul kapatılan istasyonları açıkladı. İşte kapatılan istasyonlar...

Metro İstanbul kapalı
Antalya'da ulaşım çilesi! Vatandaşlar planlama ve denetim istiyor

Vatandaşlar planlama ve denetim istiyor

Antalya'da toplu ulaşım eziyete dönüştü. Sorunların ardı arkası kesilmiyor. Seferlerde saat karmaşası yaşanıyor, otobüsler balık istifi. Durakta bekleme süreleri uzadıkça uzuyor. Otobüs içinde de tartışmalar, kavgalar eksik olmuyor.

antalya
Bursa'da Zafer Bayramı’nda ulaşım ücretsiz

Bursa'da Zafer Bayramı’nda ulaşım ücretsiz

Bursa’da vatandaşların tören ve kutlamalara kolaylıkla ulaşabilmesi amacıyla 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda kent içi toplu ulaşım ücretsiz olacak.

ücretsiz 30 ağustos zafer bayramı