Toplu Taşıma

Kahramanmaraş'ta Örnek Proje Hayata Geçirildi

Kahramanmaraş'ta Örnek Proje Hayata Geçirildi

Kahramanmaraş’ta engelsiz toplu taşıma uygulaması başlatıldı. Engellilerin toplu ulaşımı daha etkin ve verimli şekilde kullanabilmeleri için hayata geçirilen Engelsiz Kahramanmaraş mobil toplu taşıma uygulaması hizmete sunuldu.

Kahramanmaraş örnek proje
O şehirde toplu taşımaya dev zam

O şehirde toplu taşımaya dev zam

Çanakkale'de toplu ulaşıma yüzde 41 ile 75 oranında zam yapıldı. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) kampüs içi yolcu ücreti de yüzde 75 zamla 2 liradan 3.50 liraya çıktı.

çanakkale zam
Gaziantep'te depremzedelerin ulaşımında '' özel tam kart'' uygulaması

Gaziantepli depremzedelerin ücretsiz ulaşım süresi uzatıldı!

Gaziantep Büyükşehir Belediye Meclisi’nin 2023 Yılı Ağustos Ayı Dönem Toplantısı’nın 2’nci Birleşimi Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Osman Toprak başkanlığında toplandı.

depremzede ​Gaziantep
Metrobüs kredi kartından 3 katı fiyat kesiyor! Vatandaşlar ateş püskürüyor! ''Cevizlibağ'dan Çağlayan'a 60 liraya gidiliyor''

Metrobüse kredi kartı ile binmeyin! 3 katı fiyat...

İstanbul’da metrobüs ücretinin kredi kartıyla temassız ödemede 60 lira olarak tahsil edilmesi dikkat çekti. İstanbulkart ile 22,26 olan ücret kredi kartıyla ödemede yolculardan 60 lira kesiyor.

ibb Metrobüs
İstanbul'da ulaşımda kredi kartı komisyonu! İki katı daha pahalı

İstanbul'da ulaşımda kredi kartı komisyonu

İstanbul'da toplu ulaşımda kredi kartıyla ödemenin pahalı olması tepki çekiyor. Ödemeyi kredi kartı ile yapmak isteyenler otobüs, vapur, metro ve tramvayda 15 lira yerine 30 lira, Metrobüste ise 22 lira 25 kuruş lira yerine 60 lira ödüyor.

kredi kartı istanbul
İnegöl Belediyesi gizli müşteri arıyor! Peki gizli müşteri nedir, görevleri nelerdir? Nasıl gizli müşteri olunur?

İnegöl Belediyesi'nden gizli müşteri ilanı!

İnegöl Belediyesi, toplu ulaşımda standartların yükseltilmesi ve vatandaşların yaşadığı sorunların yerinde tespiti için gizli müşteri uygulaması başlatacak. Peki gizli müşterinin görevleri tam olarak ne? Nasıl gizli müşteri olunur? İşte detaylar...

bursa inegöl
İzmir'de toplu taşımaya zam geldi! İşte UKOME'de kabul edilen kararla yeni ücretler

İzmir'de toplu taşımaya zam geldi!

İzmir'de toplu taşıma ücretlerine zam yapıldı. İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin zam talebi UKOME'de kabul edildi. Kararla birlikte İzmir'de toplu taşımaya biniş ücretleri de belli oldu. İşte detaylar...

izmir zam
İstanbul'da toplu ulaşıma zam ne zaman? UKOEME'nin toplantısından karar çıkmadı

İstanbul'da toplu ulaşıma zam ne zaman?

İstanbullular tedirgin bir şekilde gözlerini UKOME’den gelecek karara çevirdi. Toplu ulaşıma yüzde 40’tan yüzde 100’e varan zammın beklendiği toplantıdan karar çıkmadı. Toplantı bir ay sonraya ertelendi.

istanbul zam
İstanbul'da ulaşım zammı ile ilgili yeni gelişme

İstanbul'da ulaşım zammı ile ilgili yeni gelişme

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) toplantısında toplu ulaşımda ücret tarifelerinin değişimi görüşüldü. İstenilen zam oranlarında anlaşmaya varılamadığı için toplu ulaşıma zam ağustos ayı toplantısına ertelendi.

istanbul ukome
O şehirde toplu taşıma 17 TL oluyor

O şehirde toplu taşıma 17 TL oluyor

Antalya Otobüsçüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yasin Arslan, toplu taşıma ücretinin 17 TL'ye çıkarılmasını talep edeceklerini söyledi.

antalya
Ankara'da toplu taşımaya yüzde 57 zam! Tam bilet 15 TL oldu...

Ankara'da toplu taşımaya zam!

Ankara Büyükşehir Belediyesi, toplu taşıma ücretlerine zam yaptı. UKOME'de alınan kararla birlikte bilet fiyatları yüzde 57 attı. Peki Ankara'da toplu ulaşım bilet fiyatları ne kadar oldu? Ankara'da zamlı bilet fiyatları kaç para? İşte detaylar...

ankara zam
Fransa'dan toplu taşıma kararı! Valiliklere genelge gönderildi

Fransa'dan toplu taşıma kararı

Fransa'da polisin bir genci vurmasıyla sokak olayları patlak verdi. Yaşanan olaylar sonrası valiliklere ülke genelinde saat 21.00'den sonra otobüs ve tramvay seferlerini iptal etme talimatı verildi.

fransa Paris