ali koç

Mert Hakan'ın şutunda yöneticinin kolu kırıldı!

Mert Hakan'ın şutunda yöneticinin kolu kırıldı!

Ali Koç, Fenerbahçeli futbolcu Mert Hakan Yandaş'ın şutunda, sarı-laciverti yöneticinin kolunun kırıldığı açıkladı.Talihsiz olay hakkında Koç'un açıklamaları bu şekilde .İşte detaylar...

Mert Hakan Yandaş fenerbahçe
Ali Koç'tan Wilfried Zaha açıklaması

Ali Koç'tan Wilfried Zaha açıklaması

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Wilfried Zaha transferine dair ilginç açıklamalar yaptı. Galatasaray'a transfer olan Wilfried Zaha ile görüştüklerini belirten Ali Koç, "Rakam 9'a kadar gelince biz masadan kalktık. Rakip takımın açıkladığı rakamlar yüzde 100 yanlış" ifadelerini kullandı.

fenerbahçe Galatasaray
Ali Koç Kocaeli'de dernek açılışına katıldı

Ali Koç Kocaeli'de dernek açılışına katıldı

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Kocaeli'nin Gebze ilçesine gerçekleştirdiği ziyarette, Fenerbahçeliler Derneğinin açılış törenine katıldı.

spor futbol
Zaha'yı kaptıran Ali Koç'tan gemileri yakacak Anderson Talisca hamlesi!

Fenerbahçe'den Şampiyonluk için DEV HAMLE!

Transferde ayağını gazdan indirmeyen sarı - lacivertliler, ezeli rakibi Galatasaray'ın Wilfried Zaha'ya imza attırmasıyla birlikte transfer çalımı yemişti. Kanarya, bu durumu taraftarlara unutturmak için transfer harekatı başlattı. Fenerbahçe'nin hedefindeki ismin ise Talisca olduğu ortaya çıktı.

anderson talisca fenerbahçe
Ali Koç transferlerden planladığı bütçeyi açıkladı

Ali Koç transfer hedefini açıkladı

Fenerbahçeliler Derneği Kültür Merkezi olarak kullanılması için gerçekleştirilen açılışa katılan Ali Koç, bu sene tahminen, 45-50 milyon avro bandında satış yapacaklarını belirtti.

spor futbol
Arda Güler Fenerbahçe'den ayrılıyor! Başkan Ali Koç resmen duyurdu...

Arda Güler Fenerbahçe'den ayrılıyor!

Adı dünyanın dev kulüpleri ile anılan Arda Güler'in transfer süreci ile ilgili Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan açıklama geldi. Ali Koç, Arda Güler'in önümüzdeki sezon Fenerbahçe'de kalmayacağını duyurdu. İşte detaylar...

arda güler fenerbahçe
Aziz Yıldırım'dan adaylık açıklaması! Başkan Ali Koç'a çağrıda bulundu

Aziz Yıldırım'dan adaylık açıklaması!

Eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, düzenlediği basın toplantısında önemli açıklamalar yaptı. Fenerbahçe yönetiminin 5 senedir çok güçsüz olduğunu belirten Aziz Yıldırım adaylık ile ilgili de net konuştu, "Hiç kimse çıkmazsa ben adayım." dedi.

fenerbahçe aziz yıldırım
Fenerbahçe yeni sezon formalarını tanıttı! Fenerbahçe yeni sezon formaları ne kadar?

Fenerbahçe yeni sezon formaları ne kadar?

Fenerbahçe Futbol Takımı'nın 2023-2024 sezonunda giyeceği formaların tanıtımı yapıldı. Fenerbahçe yeni sezon formaları ve fiyatları haberde...

spor fenerbahçe
Fenerbahçe'de genel kurulunda kavga çıktı: Ali Koç'a tepkiler yağdı

Fenerbahçe'de genel kurulunda kavga çıktı

Fenerbahçe Kulübü'nün mali genel kurulunda gerginlik çıktı. Başkan Ali Koç’un konuşması sırasında genel kurul üyeleri arasında tartışma ve kavga çıktı. Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar da önce istifa ettiğini duyurdu ardından da görevine geri döndü.

uğur dündar fenerbahçe
Fenerbahçe kulüp başkanı Ali Koç'un yeni hoca açıklamaları

Ali Koç'un yeni hoca açıklamaları

Fenerbahçe taraftarlarının merakla beklediği teknik direktör sorularına cevap olarak Ali Koç, yeni sezonda Türk bir hocayla çalışmayı düşündüklerini söyledi.

spor fenerbahçe
Fenerbahçe Kulübünün mali kongresi toplantısı: Uğur Dündar'ında bulunduğu kongrede tezahüratlar dikkat çekti

Fenerbahçe Kulübünün mali kongresi toplantısı

Fenerbahçe Kulübünün 2022 yılı olağan mali genel kurul toplantısında yönetim kurulu başkanı ve üyelerinin faaliyetlerinden dolayı ibra edilmesi genel kurula sunuldu.

spor fenerbahçe
Fenerbahçe'de kılıçlar çekildi: Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a genel kurul çağrısı

Yıldırım'dan Ali Koç'a genel kurul çağrısı

Fenerbahçe Kulübünün eski başkanı Aziz Yıldırım, Ali Koç'a genel kurul çağrısında bulundu. Yıldırım, "Ali Koç ve yönetimine düşen mazeret ileri sürmeden, güvenoyu alabilmek için olağanüstü genel kurula gitmek ve güven tazelemektir" dedi.

aziz yıldırım fenerbahçe