anket

"AK Parti'ye neden oy vermediniz?" anketi yapıldı! İşte o anketin çarpıcı sonuçları

"AK Parti'ye neden oy vermediniz?" anketi yapıldı!

AK Parti, 31 Mart seçim yenilgisinin nedenlerini araştırıyor. Bu kapsamda "Neden oy vermediniz?" sorusu temelinde bir anket yaptırıldı. Yüzde 50'nin üzerinde oranla ekonomi başlığı birinci sırada yer aldı. İkinci en önemli gerekçe "AK Parti'nin halktan kopması" oldu.

ak parti seçim
Tunç Soyer'i Üzen Anket: Yüzde 64 'Oy Vermem' Diyor

Tunç Soyer'i Üzen Anket: Yüzde 64 'Oy Vermem' Diyor

Arada Survey'in yaptığı araştırmada "İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'e tekrar aday olursa oy verir misiniz?" sorusuna "Tunç Soyer'e oy vermem" diyenlerin oranı yüzde 64 olarak açıklandı.

Tunç Soyer izmir
Anketlerde Trump mı Kazanıyor Biden mı? ABC/Washington Post Tarafından Gerçekleştirilen Anket Sonuçları!

Anketlerde Trump ve Biden Sonuçları!

Anketler Trump diyor ABC/Washington Post tarafından gerçekleştirilen anket, ABD Başkanı Joe Biden ile eski Başkan Donald Trump arasında 2024 başkanlık seçimleri için yapılan varsayımsal karşılaştırmanın sonuçlarını ortaya koydu.

donald trump Biden
Türk halkı Avrupa Birliği'ne karşı! Anket sonuçları gerçeği ortaya çıkardı

Türk halkı Avrupa Birliği'ne karşı!

Türkiye yeniden Avrupa Birliği kapılarını zorlarken anketlere göre Türk halkı Avrupa Birliğine girmek istemiyor. AREDA Survey'ın yaptığı ankete göre, ankete katılanların yüzde 51.4'ü Türkiye'nin AB'ye girmemesi gerektiğini düşünüyor.

türkiye avrupa birliği
AK Parti İstanbul için anket çalışması yapıyor! Öne çıkan isimlere çok şaşıracaksınız!

AK Parti İstanbul için anket çalışması yapıyor!

2024 yerel seçimlerine 1 yıldan az bir süre kaldı. AK Parti İstanbul adayını belirlemek için 39 ilçeyi kapsayan bir anket çalışması yapmaya hazırlanıyor. Şu ana kadar adaylık için vitrine çıkan isimler kimler?

ak parti yerel seçimler
ABD insan haklarında sınıfta kaldı! Anket çarpıcı gerçeği ortaya çıkardı: Yüzde 55 güvende hissetmiyor...

ABD insan haklarında sınıfta kaldı!

Demokrasi havarisi ABD, insan hakları konusunda sınıfta kaldı. Ülkede yapılan bir anket, ABD'lilerin yüzde 55'inin kendini insan hakları konusunda güvende hissetmediğini ortaya koydu.

abd insan hakları
Trump Biden'ı solladı

Trump Biden'ı solladı

ABD'de yapılan ankete göre 2024 Başkanlık Seçimleri'nde Demokratlar kaybedecek. Marquette Hukuk Fakültesi'nin araştırmasından Cumhuriyetçi adayların kazanacağı sonucu çıktı. Biden’ın muhtemel rakibinin ise eski başkan Trump olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

joe biden donald trump
Anket balonu patladı: Seçimin kaybedeni anket şirketleri

Anket balonu patladı

Seçim öncesi seçmen anket terörüne maruz kaldı. Millet İttifakı taraftarı araştırma şirketleri, her gün Kılıçdaroğlu’nun farkla kazandığını ve meclis çoğunluğunun değiştiğini açıkladı. 15 Mayıs sabahı o şirketlerin sınıfta kaldığını gösterdi.

seçim 2023 KONDA
Avrasya Araştırma Şirketi’nin Başkanı Kemal Özkiraz CHP'den aday adayı oldu

CHP anketçisi Özkiraz CHP'den aday adayı

Kamuoyunda 'CHP'nin anketçisi' olarak tanınan Avrasya Araştırma Şirketi’nin Başkanı Kemal Özkiraz, CHP’den milletvekili aday adayı oldu. Özkiraz, adaylığını sosyal medya hesabından duyurdu.

chp
Türk halkının 2023'ten beklentileri neler? Anket sonuçları yayınlandı! Areda Survey anket sonuçları

Türk halkının 2023'ten beklentileri neler? Anket sonuçları yayınlandı!

2023'e yeni girilen dönemde Areda Survey tarafından yapılan anketlerde Türk halkına yeni yıldan beklentileri soruldu. Peki, halkın 2023'ten beklentileri neler? İşte, vatandaşların 2023 yılından beklentileri...

2022'nin en itici 10 ünlüsü! 2022'nin itici ünlüleri kim? 2022 ünlü haberleri, 2022 itici ünlüler listesi, 2022 ünlülerin olayları, 2022 son dakika haberleri

2022'nin en itici 10 ünlüsü!

Ünlü internet sitesi onedio.com, okurlarının katıldığı yaptığı anket sonucu 2022'nin en itici 10 ünlüsünü belirledi. İşte o isimler...

Ünlü
Elon Musk'tan Twitter'da yöneticiliği bırakma anketi

Elon Musk'tan Twitter'da şaşırtan anket

Tesla ve SpaceX'in kurucusu Elon Musk, Twitter'daki CEO'luk görevinden istifa edip etmeme konusunda bir anket başlattı ve çıkan sonucu kabul edeceğini belirtti.

Elon Musk twitter