ingiltere

Hakan Fidan, İngiliz mevkidaşıyla görüştü! İşte kritik görüşmenin ayrıntıları

Hakan Fidan, İngiliz mevkidaşıyla görüştü!

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, İngiltere Dışişleri Bakanı David Cameron ile İstanbul'da görüştü. Bakan Fidan, Cameron ile görüşmesinde, kalıcı barış için Gazze'de ivedilikle tam ateşkesin sağlanması ve iki devletli çözümün hayata geçirilmesi gerektiğini vurguladı.

dışişleri bakanlığı hakan fidan
MOSKOVA-KİEV BARIŞINI İNGİLTERE BOZDU

Moskova-Kiev barışını İngiltere bozdu

Türkiye arabuluculuğunda yapılan Rusya ve Ukrayna barış müzakeresini İngiltere bozdu. Açıklama Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’den geldi. Putin, “İstanbul'da Ukrayna ile her konuda anlaşmıştık, İngiltere engel oldu” dedi.

kiev moskova
Bahçeli'den ABD ve İngiltere'nin Yemen saldırılarına sert tepki! "ABD sözde bir müttefiktir"

Bahçeli'den ABD ve İngiltere'nin Yemen saldırılarına sert tepki

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu. Bahçeli, ABD ve İngiltere'nin Yemen'e saldırmasına sert tepki gösterdi. Bahçeli, CHP'ye de sert sözlerle yüklendi.

devlet bahçeli abd
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD ve İngiltere'ye Tepki!

"Kızıldeniz'i Kan Gölüne Çevirme Hevesindeler"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kızıldeniz’in güvenliğini sağlayan Yemen’e saldıran ABD ve İngiltere'ye tepki gösterdi. "Kızıldeniz'i kan gölüne çevirme hevesindeler" diyen Erdoğan, ABD ve İngiltere'nin orantısız güç kullanıldığını söyledi.

cumhurbaşkanı erdoğan Kızıldeniz
ABD-İngiltere Yemen'e Saldırdı! Hamas ve Lübnan Hizbullahı'ndan Açıklama Geldi

Hamas ve Lübnan Hizbullahı'ndan Açıklama Geldi

ABD ve İngiltere'nin Yemen'e saldırısı sonrası İsrail ile savaşan direniş cephesinden tepki gecikmedi. Hamas ve Hizbullah'tan peş peşe açıklama yapıldı. Açıklamalarda Yemen halkı ile dayanışma ve ABD-İngiltere saldırganlığına karşı direniş vurgusu öne çıktı.

hamas Lübnan Hizbullahı
İngiltere Bursa Uludağ Kadın Basketbol Takımına Vize Vermedi

İngiltere Bursa Uludağ Kadın Basketbol Takımına Vize Vermedi

Basketbolda sıra dışı olay yaşandı. İngiltere'de oynana bir maçta Bursa Uludağ Kadın Basketbol Takımı vize alamadığı için sahaya 5 kişi çıktı. Vatan Partisi Bursa İl Başkanı Dilek Çınar, "İngiltere Büyükelçiliği takımımız oyuncularına vize vermeyerek bu rezalete imza atmıştır" dedi.

bursa
ABD ve İngiltere'nin İsrail'e Yardımı Kıbrıs'tan Aktarılıyor! İngiliz Üsleri Mercek Altında

ABD ve İngiltere'nin İsrail'e Yardımı Kıbrıs'tan Aktarılıyor!

Vatan Partisi, hükümeti İncirlik ve Kıbrıs'taki üsler konusunda uyarmıştı. ABD ve İngiltere, İsrail'e Kıbrıs'taki üsler üzerinden yardım ediyor. Gizli belgelere göre ABD casusları da İngiltere'nin Kıbrıs'taki üslerine geniş çaplı erişime sahip ve İsrailli meslektaşlarıyla bilgi paylaşıyorlar.

israil abd
İngiltere Gazze'ye Gözetleme Uçağı Gönderecek! "Bu İsrail'in Soykırım Savaşına Bulaşmaktır"

İngiltere Gazze'ye Gözetleme Uçağı Gönderecek!

İngiltere Gazze'ye gözetleme uçağı gönderme kararı aldı. Kararı sonrası Filistin'den açıklama yapıldı. Filistin tarafından yapılan açıklamada karar "İsrail'in soykırım savaşına bulaşmak" olarak nitelendirdi.

filistin gazze
İngilizler Çıldırdı, Onana'yı Yerden Yere Vurdular! İngiliz Basınına Yansıyanlar

İngilizler Çıldırdı, Onana'yı Yerden Yere Vurdular!

UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu 5'inci maçında Galatasaray sahasında Manchester United ile 3-3 berabere kaldı. 2-0 öne geçmesine rağmen hatalı goller yiyen Onana yüzünden sahadan 3-3 ayrılan İngilizler, Kamerunlu kaleciyi yerden yere vurdular.

Onana Manchester United
LGBT Dayatması Müzelerde! Roma İmparatoru'nun Cinsiyetini Değiştirdiler

LGBT Dayatması Müzelerde!

LGBT dayatması okullara, kamusal alana, sanata kadar hayatın her alanına saldırmaya devam ediyor. Son olarak müze eliyle tarihi karakterlere LGBT dayatması uygulandı. İngiltere'de bir müze, Roma İmparatoru'nun trans olduğunu iddia ederek ondan artık kadın unvanlarıyla bahsedileceğini duyurdu.

LGBT dayatması roma
İngiliz Denizaltısı Batmaktan Son Anda Kurtuldu! Nükleer Silah Taşıyordu

İngiliz Denizaltısı Batmaktan Son Anda Kurtuldu

İngiltere'ye ait nükleer silah taşıyan denizaltı, Atlantik'te batmaktan son anda kurtuldu. Felaketten son anda dönülen olayda, denizaltında 140 mürettebat bulunuyordu. Olay sonrası İngiltere

nükleer denizaltı
İngiltere İçişleri Bakanı Braverman Görevden Alındı! Filistin'e Destek Eylemlerine Karşı Tutumu Tartışma Yaratmıştı

İngiltere İçişleri Bakanı Braverman Görevden Alındı

İngiltere İçişleri Bakanı Suella Braverman görevden alındı. Braverman Filistin'e destek gösterilerine karşı tutumu nedeniyle tartışmalara konu olmuştu.

suella braverman