joe biden

"İsrail'in İran'a saldırısına ABD destek vermeyecek" iddiası! Joe Biden ile Netanyahu görüştü

"İsrail'in İran'a saldırısına ABD destek vermeyecek" iddiası!

İran'ın başlattığı operasyon sonrası ABD Başkanı Joe Biden'la ilgili önemli bir iddia gündeme geldi. Amerikan CNN kanalının iddiasına göre Biden, Netanyahu'ya "İran'a karşı saldırıya ABD'nin destek vermeyeceğini" söyledi.

iran israil
ABD Başkanı Biden: "İsrail'in güvenliğine olan taahhüdümüz sarsılmaz"

ABD Başkanı Biden: "İsrail'in güvenliğine olan taahhüdümüz sarsılmaz"

İran'ın İsrail'e yönelik hava saldırısıyla ilgili gelişmeleri Beyaz Saray'da ulusal güvenlik ekibiyle takip eden ABD Başkanı Joe Biden, "İran ve onun uzantılarının tehditlerine karşı İsrail'in güvenliğine olan taahhüdümüz sarsılmaz." ifadesini kullandı.

iran israil
Joe Biden'dan itiraf gibi açıklama! Gazze'de masum insanların öldürüldüğünü kabul etti

Joe Biden'dan itiraf gibi açıklama!

ABD Başkanı Joe Biden, Kongre'de "Birliğin Durumu" konuşması yaptı. Konuşmasında itiraf niteliğinde açıklamalarda bulunan Joe Biden, "Gazze'de 30 binden fazla Filistinli öldürüldü, bunların çoğu Hamas üyesi değildi; binlerce masum kadın ve çocuk öldürüldü." dedi.

gazze israil
Joe Biden'a Gazze şoku! Kongre yolunu kapattılar

Joe Biden'a Gazze şoku!

ABD Başkanı Joe Biden'ın konuşma yapmak için gideceği Kongre'nin yolu, Filistin destekçisi göstericiler tarafından kapatıldı.

abd washington
ABD'den Gazze'ye insani yardım kararı! Başkan Joe Biden açıkladı

ABD'den Gazze'ye insani yardım kararı!

ABD Başkanı Joe Biden, Gazze'ye havadan insani yardım atmaya başlayacaklarını duyurdu. Bölgeye daha fazla insani yardım ulaştırılabilmesi için İsrail ile yakın temasta olduklarını belirten Joe Biden, açıklamasında Gazze yerine 2 kez "Ukrayna" demesi ise dikkati çekti.

abd gazze
Biden'dan İsrail açıklaması! "Ben bir Siyonistim"

Biden'dan İsrail açıklaması!

Televizyon programına katılan Biden, "ben bir Siyonistim. İsrail olmasaydı, dünyada tek bir Yahudi bile güvende olmazdı." dedi.

Siyonizm israil
Dünya ABD Seçimleri Hakkında Ne Düşünüyor? Trump mı Yoksa Biden mı?

Dünya ABD Seçimleri Hakkında Ne Düşünüyor? Trump mı Yoksa Biden mı?

BAREM’in global ortağı WIN Grubu, geçtiğimiz günlerde dünya genelinde 21 ülkede 22.743 kişinin katılımıyla gerçekleştirdiği "Dünya Amerika Seçimleri Hakkında Ne Düşünüyor?" konulu araştırmanın sonuçlarını açıkladı.

abd seçimleri donald trump
Şi Cinping ile Joe Biden Görüştü! Çin'den ABD'ye İki Seçenek

Şi Cinping ile Joe Biden Görüştü!

Çin Devlet Başkanı Şi Cinping, ABD Başkanı Joe Biden ile görüştü. Şi, Biden'ın önüne çatışma ve iş birliği seçeneklerini koydu. Çin'in gelişmesinin ve Tayvan ile birleşmesinin durdurulamaz olduğunu vurgulayan Şi, çatışmanın her iki taraf için de dayanılmaz sonuçları olacağının altını çizdi.

çin abd
Pentagon O Yalanı Savundu! Biden İsrail'in Katliamını Gizlemeye Çalışmıştı

Biden İsrail'in Katliamını Gizlemeye Çalışmıştı

ABD Başkanı Jo Biden, İsrail'in Gazze'de yaptığı katliamı gizlemeye çalışmıştı. Biden, hastaneyi Hamas'ın vurduğu yalanını sürdürmüştü. Pentagon, o yalanı savunmaya devam etti. Bağımsız kaynaklar ise katliamı İsrail'in yaptığını doğruladı.

pentagon israil
ABD Başkanı Biden İsrail'e Desteğini Açıkladı! ABD İsrail'in Katliamını Alkışladı

ABD Başkanı Biden İsrail'e Desteğini Açıkladı!

ABD Başkanı Joe Biden, İsrail’in Gazze’deki hastane katliamının ardından İsrail’e gitti. 'ABD, İsrail'in yanındadır' diyen Biden, hastane katliamından Filistin direnişini sorumlu tuttu.

israil filistin
Biden'den Suriye Kararı! Türk Askeri ABD'ye Tehdit

Biden'den Suriye Kararı! Türk Askeri ABD'ye Tehdit

ABD Başkanı Joe Biden, Amerikan ulusal güvenliği ve dış politikasına yönelik "olağanüstü ve alışılmadık" tehditlerle başa çıkmak amacıyla ilan edilen "ulusal acil durum" halinin Suriye kaynaklı olarak uzatılmasına karar verdi.

abd türkiye
Cumhurbaşkanı Erdoğan New York'ta! Türkiye-ABD ilişkilerine dair mesaj

Cumhurbaşkanı Erdoğan New York'ta

Cumhurbaşkanı Erdoğan BM Genel Kurulu için New York'ta. Türk-Amerikan Ulusal Yönlendirme Komitesi'nin yemeğinde konuşan Erdoğan, Türkiye ile ABD arasındaki ilişkilerin günden güne geliştiğini söyledi, "Başkan Biden ile dostluk ve işbirliğimizin güçlendirilmesi hususlarında mutabık kaldık." dedi.

cumhurbaşkanı erdoğan abd