ötv

Araba alacaklar dikkat! ÖTV tutarı artacak mı? İşte o iddia...

Araba alacaklar dikkat! ÖTV tutarı artacak mı? İşte o iddia...

Son günlerde araba alacaklar arasında yayılmaya başlayan 'ÖTV artacak' iddiasına yanıt Otomotiv yazarı Emre Özpeynirci'den geldi. Peki ÖTV tutarı artacak mı? İşte yanıtı...

sıfır araç
Akaryakıt ve Alkole Yapılacak Zam Oranı Belli Oldu! ÖTV Tutarı Artacak

Akaryakıt ve Alkole Yapılacak Zam Oranı Belli Oldu!

Enflasyon verilerinin ardından, alkol ve akaryakıta gelecek ÖTV zammı da belli oldu. ÖTV tutarı yüzde 25,6 artacak.

ötv zammı akaryakıt fiyatları
Öğrencilere Vergisiz Telefon! Cumhurbaşkanı Erdoğan Duyurdu

Cumhurbaşkanı Erdoğan Duyurdu

Üniversitelerde ön lisans, lisans ve lisansüstü düzeyde öğrenim gören öğrencilere vergisiz telefon alma imkanı haberini veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, düzenlemenin ayrıntılarını açıkladı.

kdv cumhurbaşkanı erdoğan
Beklenen karar geliyor! Kritik Kabine Toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan duyuracak! ÖTV'siz cep telefonu

Cumhurbaşkanı Erdoğan duyuracak!

Milyonlarca kişinin beklediği Kabine Toplantısı'nın bu hafta yapılması bekleniyor. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleştirilecek toplantıda İstanbul için hazırlanan kentsel dönüşüm yasasının detayları ve gençlere vaat edilen ÖTV'siz cep telefonu düzenlemesinin karara bağlanması bekleniyor.

Kabine Toplantısı cep telefonu
Açıköğretim öğrencileri vergisiz telefon alabilecek mi?

Açıköğretim öğrencileri vergisiz telefon alabilecek mi?

Üniversite öğrencileri için ücretsiz internet ve vergisiz cep telefon vaadiyle ilgili ikinci kabine toplantı bekleniyor. Öte yandan Açıköğretim öğrencileri bu kampanyadan faydanalanıp faydalanamayacağını merak ediyor. Peki Açıköğretim öğrencileri vergisiz telefon alabilecek mi?

açık öğretim vergi
Erdoğan duyurdu! Gençlere vergisiz telefon ve evlilik kredisi

Erdoğan duyurdu! Gençlere vergisiz telefon ve evlilik kredisi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine toplantısının ardından alınan kararları kamuoyuna duyurdu. Bu önemli kararlar arasında gençlere yönelik vergisiz telefon ve evlilik kredisi desteklerinin sunulacağı açıklamalar da yer aldı.

erdoğan akıllı telefon
Vergisiz telefon satışı ne zaman başlayak, kimler faydalanabilecek?

Vergisiz telefon satışı ne zaman başlayak? Kimler faydalanabilecek?

Üniversite öğrencileri, vergisiz telefon satışıyla ilgili yeni gelişmeleri merak ediyorlar. Son olarak Bakan Şimşek, konu hakkında açıklamalarda bulunarak çalışmaların devam ettiğini belirtti. Peki, ÖTV'siz telefon satışı ne zaman başlayacak ve hangi kişiler bundan faydalanabilecek?

akıllı telefon kdv
Öğrencilere vergisiz telefon hangi marka ve modeller için geçerli olacak?

Öğrencilere vergisiz telefon hangi markalardan olacak?

Vergisiz telefon satışının ne zaman gündeme geleceği sorusuyla birlikte, markalar ve modeller de öne çıkan tartışma konuları arasına katılıyor. Vergisiz telefon satışı konusundaki detaylar, aynı zamanda öğrencilere özgü markalar ve modellerle birlikte şekilleniyor.

kdv akıllı telefon
Öğrencilere vergisiz telefon modelleri ve markaları neler?

Öğrencilere vergisiz telefon modelleri ve markaları neler?

AK Parti'nin seçim vaadi olan 'öğrencilere vergisiz telefon' haberi sonrası gözler yapılacak açıklamalara çevrildi. Öğrenciler, gergisiz telefon marka ve modelleri öğrenciler tarafından araştırılıyor. Peki Öğrencilere vergisiz telefon modelleri ve markaları neler?

kdv akıllı telefon
Öğrencilere vergisiz telefon ve bilgisayar! Bakan Şimşek son durumu açıkladı

Öğrencilere vergisiz telefon ve bilgisayar

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Kabine Toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Şimşek, üniversite öğrencilerine vergisiz bilgisayar ve telefon sağlanması konusundaki çalışmanın devam etmekte olduğunu belirtti.

Mehmet Şimşek kdv
Öğrencilere vergisiz İphone fiyatları ne kadar olacak?

Öğrencilere vergisiz İphone fiyatları ne kadar olacak?

Öğrencilere yönelik vergisiz iPhone fiyatları konusu, 2023 yılında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatının ardından önemli bir gündem maddesi haline geldi. Ancak öğrencilere vergisiz telefon sağlanmasıyla ilgili detaylar henüz netleşmiş değil. Peki Öğrencilere vergisiz İphone fiyatları ne kadar olacak?

Iphone vergi
Öğrenciler dikkat! İşte vergisiz telefon fiyatları

Öğrenciler dikkat! İşte vergisiz telefon fiyatları

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2023 Genel Seçimleri öncesi gençlere ilk kez telefon ve bilgisayar satın alımlarında KDV ve ÖTV'den muaf tutulacağının haberini vermişti. Çalışmalar hız kazanırken milyonlarca öğrenci vergisiz telefon fiyatlarını araştıyor. İşte vergisiz telefon fiyatları...

akıllı telefon vergi