vedat bilgin

Asgari ücret ne kadar olacak? Asgari ücret ne zaman açıklanacak?

Asgari ücrete ara zam: İlk rakam verildi

Milyonlarca çalışanın gözü asgari ücrete yapılacak ara zamda. Asgari ücretlilerin ara zamlı maaşlarını ağustos ayında alması bekleniyor. Refah payının da eklenmesiyle net asgari ücret için 12 bin lira seviyeleri gündeme gelecek.

Asgari ücret çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı
Bakan Vedat Bilgin'den asgari ücret zammı ve EYT açıklaması

Asgari ücrete zam var mı?

Çalışma Bakanı Vedat Bilgin, asgari ücrete ara zam ve EYT'ye ilişkin konuştu. Asgari ücrette temmuz ayında değişiklik yapılacağını söyleyen Bilgin, EYT'de 1 milyon 700 bin başvurunun geldiğini, üç aydır SGK personelinin olağanüstü bir çalışma yürüttüğünü anlattı.

Asgari ücret eyt
Bakanlar göreve devam edecek mi?

Bakanlar göreve devam edecek mi?

Milletvekili seçilen bakanların görevine devam edip etmeyeceği Ankara'nın gündeminde...Ulusal Kanal'ın Çalışma Bakanlığı üst düzey kaynaklarından edindiği bilgilere göre, Vedat Bilgin'in hem işçi konfederasyonları hem de kendi isteği doğrultusunda göreve devam edeceği söyleniyor.

bakanlık kabine
Bakan Vedat Bilgin açıkladı: 2023 Tüm EYT'lilerin maaşları ne zaman yatacak?

Bakan Bilgin'den EYT maaşları açıklaması

EYT düzenlemesinin yasalaşmasının ardından gündemdeki yerini koruyor. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklisi prim gün sayısını tamamlayanlar EYT başvurularının ardından maaş bağlanmasını bekliyor. Peki, EYT'lilerin maaşları ne zaman yatacak?

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin Vedat Bilgin asgari ücret düzenleme
Bakan Vedat Bilgin açıkladı: Maaş bağlanmayan EYT'lilerin son durumu nedir?

Maaş bağlanmayan EYT'lilere yeni haber

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, henüz maaşı bağlanmayan EYT'liler için katıldığı canlı yayında açıklamalarda bulundu.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin İlk EYT maaşı ne zaman
Vedat Bilgin kimdir? Vedat Bilgin kaç yaşında? Nereli?

Vedat Bilgin kimdir?

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, AK Parti'nin Ankara 2. bölge 1. sıra milletvekili adayı oldu. Peki AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Vedat Bilgin kimdir? Vedat Bilgin kaç yaşında, nereli?

ak parti ankara
Sosyal Güvenlik Uzmanı Özgür Erdursun açıkladı:2023 Temmuz ayı Emekli maaşı ve asgari ücret ne kadar olacak?

Asgari ücret ne kadar olacak?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın temmuz ayında ara zam yapılacağını açıkladı. Bunun ardından vatandaşlar, asgari ücret ve emekli maaşlarının tahmini hesaplamasını merak etmeye başladı. Konuya ilişkin Sosyal Güvenlik Uzmanı Özgür Erdursun açıklamalarda bulundu.

özgür erdursun Sosyal Güvenlik Uzmanı Özgür Erdursun
Bakan Vedat Bilgin açıkladı: 2023 Asgari ücret temmuz zammı ne kadar olacak, ne zaman yapılacak?

Temmuz zammı ne kadar olacak?

Temmuz ayının yaklaşması ile beraber çalışan ve işveren tarafından "2023 Temmuz asgari ücret ara zammı ne kadar olacak?" şeklinde araştırılıyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, tarihin en yüksek artışı olacağının altını çizdi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin Vedat Bilgin asgari ücret
Asgari ücret ne kadar olacak? Bakan Bilgin rakam verdi

Asgari ücret ne kadar olacak?

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, katıldığı televizyon programında gündeme dair soruları yayınladı. Bilgin, asgari ücretle ilgili açıklama yaptı.

Asgari ücret çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı
Asgari ücret zammında tarih belli oldu! Bakan Vedat Bilgin açıkladı

Asgari ücret zammında tarih belli oldu!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Asgari ücret zammıyla ilgili de konuşan Bakan Vedat Bilgin tarih verdi. Bilgin, hayat şartlarını dikkate alarak emeği koruyacak asgari ücret düzenlemesini devreye sokacaklarını kaydetti.

Asgari ücret son dakika
Bakan Vedat Bilgin'den asgari ücrete zam açıklaması: Asgari ücretliye ve emekliye zam mı geliyor?

Bakan Bilgin'den asgari ücrete zam açıklaması

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, asgari ücret ve emekli maaşlarıyla ilgili açıklama yaptı. Bilgin, asgari ücret artışında temmuz ayını işaret etti. Emekli maaşları ile ilgili de Bilgin, "7 bin 500 lira dahil olmak üzere kapsamlı bir düzenleme yapacağız” ifadesini kullandı.

Asgari ücret emekli maaşı
Kamu işçisi zam teklifinde yeni gelişme

Kamu işçisi zam teklifinde gelişme

TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay, 700 binden fazla kamu işçisinin mali ve sosyal haklarının belirleneceği Kamu Toplu İş Sözleşmeleri Çerçeve Protokolü'ne ilişkin, "Arzumuz seçim arifesinde bitirebilirsek bitiririz ama arzu ettiğimiz rakam olursa bitiririz." dedi.

ergün atalay işçi