Erdoğan Atina'yı Balkanlar'dan uyardı

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Bosna Hersek'te Devlet Başkanlığı Konseyi Başkanı Şefik Caferoviç ile görüştü. Bosna Hersek'e seyahatte vizenin kaldırıldığı duyuruldu. Erdoğan, "Türkiye, Yunanistan'a askeri operasyon düzenlemeyi düşünüyor mu? sorusuna "sabrın sonu selamettir" yanıtını verdi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Bosna Hersek'te Devlet Başkanlığı Konseyi Başkanı Şefik Caferoviç ile görüştü. Bosna Hersek'e seyahatte vizenin kaldırıldığı duyuruldu. Erdoğan, " Türkiye, Yunanistan'a askeri operasyon düzenlemeyi düşünüyor mu? sorusuna "sabrın sonu selamettir" yanıtını verdi:

- Benim bu anlattıklarım bir rüya değil. Bire gece ansızın gelebiliriz diyorsak ne dedim vakti saati geldiğinde bir gece ansızın gelebiliriz. niye? Ellerinde bu adalar var, bu adalarda üsler var buralardan hareketle bize gayrimeşru tehditler devam ederse sabrın da bir sonu vardır. Sabrın sonu geldiği anda sabrın sonu selamettir. Selameti gördüğümüz anda bunu da Yunanistan'ın ben bildiğine inanıyorum. O vakit saat gelir, gereği yapılır. Radar kilitlemesi şu, bu adımları atmak hayra alamet değil.
# türkiye # yunanistan # erdoğan # cumhurbaşkanı # Bir # Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan # bosna hersek # Bosna # Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi # Şefik Caferoviç